Povezane vesti

„Za tebe, moja B”: Ivana Škorić istrčala maraton, a medalju posvetila pokojnoj sestri

„Za tebe, moja B”: Ivana Škorić istrčala maraton, a medalju posvetila pokojnoj sestri

Story 28.04.2024
Ivana Škorić, sestra pokojne Bojane Janković, u spomen na sestru istrčala je Beogradski maraton. Medalju, koju je osvojila, posvetila je voljenoj bliznakinji, uz emotivnu poruku. “Kada si u paklu, najbolje je da nastaviš da trčiš. Medalja za… »
"Za tebe, moja B": Sestra Bojane Janković istrčala maraton, a medalju posvetila pokojnoj voditeljki: Ivana se oglasila…

"Za tebe, moja B": Sestra Bojane Janković istrčala maraton, a medalju posvetila pokojnoj voditeljki: Ivana se oglasila…

Blic 28.04.2024
Bojana Janković, bivša voditeljka Pink televizije preminula je 19. aprila, a na večni počinak ispraćena je 26. aprila, na Novom groblju u Beogradu. Njena sestra bliznakinja Ivana ne krije bol sa kojom se suočeva nakon gubitka, a njena današnja… »
"Za tebe, moja B": Ivana istrčala maraton, pa medalju posvetila pokojnoj sestri bliznakinji Bojani

"Za tebe, moja B": Ivana istrčala maraton, pa medalju posvetila pokojnoj sestri bliznakinji Bojani

Večernje novosti 28.04.2024
BIVŠA voditeljka Pink televizije, Bojana Janković, preminula je 19. aprila, a na večni počinak ispraćena je 26. aprila, na Novom groblju u Beogradu. Foto: V. Danilov Bojanina sestra bliznakinja, Ivana, ne može da se pomiri sa bolom koji nosi zbog… »
Sestra bliznakinja pokojne bojane Janković ovim potezom rasplakala mnoge: Odlučila se na neverovatan podvig, naježićete se…

Sestra bliznakinja pokojne bojane Janković ovim potezom rasplakala mnoge: Odlučila se na neverovatan podvig, naježićete se…

Kurir 28.04.2024
Nekadašnja voditeljka Pinka i emisije "City", Bojana Janković, preminula je 19. aprila 2024. godine u 46. godini. Bojanina sestra bliznakinja, Ivana, ne može da se pomiri sa bolom koji nosi zbog gubitka najvoljenije osobe, a njena današnja objava… »
Ivana istrčala maraton, pa medalju posvetila pokojnoj sestri bliznakinji Bojani: "Za tebe, moja B"

Ivana istrčala maraton, pa medalju posvetila pokojnoj sestri bliznakinji Bojani: "Za tebe, moja B"

Telegraf 28.04.2024
Kakav podvig! Da se naježiš! Bivša voditeljka Pink televizije, Bojana Janković, preminula je 19. aprila, a na večni počinak ispraćena je 26. aprila, na Novom groblju u Beogradu. Bojanina sestra bliznakinja, Ivana, ne može da se pomiri sa bolom… »

Vesti dana »