Povezane vesti

"Mi - snaga naroda" ide ipak samostalno na izbore u Novom Sadu, nakon propalih pregovora sa ostalim strankama

"Mi - snaga naroda" ide ipak samostalno na izbore u Novom Sadu, nakon propalih pregovora sa ostalim strankama

NIN pre 24 dana
Pokret "Mi - snaga naroda" Branimira Nestorovića nastupiće ipak samostalno na izborima u Novom Sadu 2. juna, saznaje 021.rs. Kandidat liste "Mi - snaga naroda - Novi Sad - Branimir Nestorović" za gradonačelnika biće Milovan Bajagić. Stranke desnice… »
Nestorovićev pokret ide samostalno na izbore u Novom Sadu

Nestorovićev pokret ide samostalno na izbore u Novom Sadu

Nova pre 24 dana
Pokret "Mi - snaga naroda" Branimira Nestorovića nastupiće samostalno na izborima u Novom Sadu 2. juna, saznaje 021.rs. Prema nezvaničnim informacijama, mada je već bio postignut dogovor da se nastupi sa koalicijom NADA, koju čine Pokret za obnovu… »
Pokret Branimira Nestorovića ide samostalno na izbore u Novom Sadu

Pokret Branimira Nestorovića ide samostalno na izbore u Novom Sadu

Novi magazin pre 24 dana
Pokret "Mi - snaga naroda" Branimira Nestorovića nastupiće samostalno na izborima u Novom Sadu 2. juna, saznaje 021.rs. Prema nezvaničnim informacijama, mada je već bio postignut dogovor da se nastupi sa koalicijom NADA, koju čine Pokret za obnovu… »
Nestorovićev pokret u Novom Sadu ipak samostalno na izbore

Nestorovićev pokret u Novom Sadu ipak samostalno na izbore

Radio 021 pre 25 dana
Pokret "Mi - snaga naroda" Branimira Nestorovića će na izborima u Novom Sadu 2. juna ipak nastupiti samostalno, saznaje 021.rs. Prema nezvaničnim informacijama, mada je već bio postignut dogovor da se nastupi zajedno sa koalicijom NADA koju čine… »

Vesti dana »