Povezane vesti

Milan Milošević se oglasio nakon povratka Dušice Jakovljević na Pink (FOTO)

Milan Milošević se oglasio nakon povratka Dušice Jakovljević na Pink (FOTO)

Svet plus 28.04.2024
Dušica Jakovljević, zvanično se vratila na televiziju Pink, a njen dugogodišnji kolega, Milan Milošević, svoje mišljenje o njenom povratku, podelio je putem društvene mreže Instagram. Popularna voditeljka je u emisiji "Premijera" istakla, da joj… »
Dušica Jakovljević se i zvanično vratila na Pink: Svi imamo pravo na greške i pokajanje (FOTO)

Dušica Jakovljević se i zvanično vratila na Pink: Svi imamo pravo na greške i pokajanje (FOTO)

Svet plus 28.04.2024
Dušica Jakovljević i zvanično se vratila na televiziju Pink, a ova informacija potvrđena je od strane čelnih ljudi ružičaste televizije. Nakon što je pre nekoliko dana objavljeno da je dobila otkaz na televiziji Hajp, Dušica Jakovljević, vratila… »
"Od pokajanja sam jedva otvorila vrata pinka" Dušica Jakovljević priznala kako je protekao susret sa mitrovićima: Izvinila…

"Od pokajanja sam jedva otvorila vrata pinka" Dušica Jakovljević priznala kako je protekao susret sa mitrovićima: Izvinila…

Kurir 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas je gostujući u emisiji "Premijera - Vikend specijal" govorila je o razlogu svog povratka na televiziju Pink. Ona je otkrila da oseća ogromno pokajanje, ali i zahvalnost zbog mogućnosti koju su joj čelnici… »
(Foto): Milan Milošević se javno obratio Dušici Jakovljević: Nakon vesti da se voditeljka vraća na Pink poručio joj je…

(Foto): Milan Milošević se javno obratio Dušici Jakovljević: Nakon vesti da se voditeljka vraća na Pink poručio joj je…

Blic 28.04.2024
Dušica Jakovljević vratila se na televiziju "Pink" gde će ponovo biti voditeljka "Elite", a kolege su joj poželele dobrodošlicu. Tokom gostovanja u emisiji ,,Premijera - Vikend specijal" Dušica je otkrila koliko se kaje zbog toga što je otišla sa… »
Milan Milošević se javno obratio Dušici Jakovljević! Nisu se čuli otkad je otišla sa Pinka, a evo šta joj je poručio!

Milan Milošević se javno obratio Dušici Jakovljević! Nisu se čuli otkad je otišla sa Pinka, a evo šta joj je poručio!

Kurir 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas se vratila na televiziju Pink, zvanično je potvrđeno. Ona će ponovo biti deo "Elite" i, kako je nagovestila, ponekad će i ulaziti u Belu kuću i družiti se sa zadrugarima. Voditelj Milan Milošević obratio se… »
Dušica Jakovljević se vratila na Pink, pa se rasplakala: "Nije trebalo tako da postupim, bilo mi je teško psihički"

Dušica Jakovljević se vratila na Pink, pa se rasplakala: "Nije trebalo tako da postupim, bilo mi je teško psihički"

Blic 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas se vratila na televiziju "Pink", a gostujući u emisiji "Premijera - Vikend specijal" govorila je o razlogu svog povratka. Tokom razgovora Dušica se i rasplakala, te priznala da joj u međuvremenu nije bilo lako. -… »
"Nisam nova voditeljka premijere": Dušica Jakovljević otkrila koju emisiju će voditi nakon povratka na Pink

"Nisam nova voditeljka premijere": Dušica Jakovljević otkrila koju emisiju će voditi nakon povratka na Pink

Blic 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas se vratila na televiziju "Pink", a tokom gostovanja u emisiji "Premijera vikend specijal" otkrila je koji format će voditi. Dušica je istakla da su joj saradnici izuzetno nedostajali, kao i da je pratila "Elitu"… »
"Kako je moguće da me niko nije pozvao kada sam: Otišla?" Dušica Jakovljević o kolegama sa Pinka: "Jedva sam otvorila vrata…

"Kako je moguće da me niko nije pozvao kada sam: Otišla?" Dušica Jakovljević o kolegama sa Pinka: "Jedva sam otvorila vrata…

Blic 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas je gostujući u emisiji "Premijera - Vikend specijal" govorila je o razlogu svog povratka na televiziju Pink. Ona je otkrila da oseća ogromno pokajanje, ali i zahvalnost zbog mogućnosti koju su joj čelnici… »
Sada je zvanično! Dušica Jakovljević se vratila na Pink! Sa suzama u očima progovorila o svemu: Nije trebalo tako da…

Sada je zvanično! Dušica Jakovljević se vratila na Pink! Sa suzama u očima progovorila o svemu: Nije trebalo tako da…

Kurir 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević se danas vratila ružičastom jatu i spremna je da zasija u novoj voditeljskoj ulozi na TV Pink Voditeljka je iskreno govorila o razlogu svog povratka, a tokom razgovora se i rasplakala, te priznala da joj u međuvremenu… »
"Nisam nova voditeljka Premijere" Evo koju emisiju će Dušica Jakovljević voditi na Pinku: Fanovi će biti oduševljeni

"Nisam nova voditeljka Premijere" Evo koju emisiju će Dušica Jakovljević voditi na Pinku: Fanovi će biti oduševljeni

Kurir 28.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević danas se vratila na televiziju Pink. U emisiji "Premijera - Vikend specijal" su je srdačno ugostili. Dušica je istakla da su joj sve kolege nedostajale. - Svi su mi nedostajali. Jedva čekam da zagrlim i Milana, Ivanu… »
Na jahti sve puca od luksuza, a na trpezi i od ptice mleko: Dušica Jakovljević u društvu Soraje i Ane Korać: Utegle se do…

Na jahti sve puca od luksuza, a na trpezi i od ptice mleko: Dušica Jakovljević u društvu Soraje i Ane Korać: Utegle se do…

Blic 27.04.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević nalazi se u žiži interesovanja kada je nakon otkaza na "Hype" televiziji, ponovo viđena ispred zgrade Pinka i da će se po svemu sudeći ponovo vratiti u Pinkovo jato. Naime, sada je isplivala slika iz prošlosti, na… »

Vesti dana »