Povezane vesti

Palma krenuo u kampanju

Palma krenuo u kampanju

Politika pre 25 dana
Mi nismo lideri, mi smo servis građana Jagodine. Lista Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija - Ivica Dačić - Socijalistička partija Srbije "Za domaćinsku Jagodinu" koja će se na lokalnim izborima u Jagodini 02. juna naći pod rednim brojem 1… »
Palma krenuo U kampanju za lokalne izbore U Jagodini! Marković: Mi imamo najbolji tim koji broji više od 100 ljudi

Palma krenuo U kampanju za lokalne izbore U Jagodini! Marković: Mi imamo najbolji tim koji broji više od 100 ljudi

Kurir pre 24 dana
Lista Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija - Ivica Dačić - Socijalistička partija Srbije "Za domaćinsku Jagodinu" koja će se na lokalnim izborima u Jagodini 2. juna naći pod rednim brojem 1, započela je danas svoju predizbornu kampanju… »
Palma krenuo u kampanju za lokalne izbore u Jagodini: Razgovarao sa meštanima okolnih sela

Palma krenuo u kampanju za lokalne izbore u Jagodini: Razgovarao sa meštanima okolnih sela

Telegraf pre 25 dana
On je istakao da oni nisu lideri, već servis svih građana Srbije. Lista Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija - Ivica Dačić - Socijalistička partija Srbije "Za domaćinsku Jagodinu" koja će se na lokalnim izborima u Jagodini 02. juna naći pod… »

Vesti dana »