Povezane vesti

Nikolić: "Najteži meč u životu, pobedio sam i rivala i povredu"

Nikolić: "Najteži meč u životu, pobedio sam i rivala i povredu"

B92 28.04.2024
Srpski bokser Jovan Nikolić osvojio je titulu prvaka Evrope. On je u finalu šampionata u Beogradu, u kategoriji do 71 kg, savladao Gruzijca Eškerhana Madijeva 4:1. Posle borbe, Nikolić je izjavio da nikada nije imao težu borbu. "Bilo je dosta teško… »
Prve reči sjajnog Nikolića nakon osvojene titule prvaka Evrope: Uprkos teškoj povredi pokorio stari kontinent

Prve reči sjajnog Nikolića nakon osvojene titule prvaka Evrope: Uprkos teškoj povredi pokorio stari kontinent

Nova 28.04.2024
Jovan Nikolić, mladi bokser iz Srbije, oglasio se prvi put nakon osvojene titule prvaka Evrope na šampionatu u Beogradu. „Bilo je dosta teško, ovo mi je bio najteži meč u životu. Velika borba do zlatne medalje koju sam uspeo da osvojim, rekao je… »
Jovan sija zlatnim sjajem – Srbija ima prvaka Evrope

Jovan sija zlatnim sjajem – Srbija ima prvaka Evrope

Vesti online 28.04.2024
Jovan Nikolić, mladi srpski bokser, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu pobedom nad Eškerhanom Madijevom. Srebrna odličja Srbiji su doneli Rastko Simić koji je u finalu poražen od Gabrijela Veočića iz Hrvatske, kao i Dušan… »
Nikolić prvak Evrope!

Nikolić prvak Evrope!

Sportske.net 28.04.2024
Srpski bokser Jovan Nikolić osvojio je večeras titulu prvaka Evrope, pošto je u finalu šampionata u Beogradu, u kategoriji do 71 kilogram, savladao Gruzijca Eškerhana Madijeva 4:1. Nikolić je tako doneo prvo zlato muškom timu Srbije na šampionatu… »
Šampionat Evrope u boksu: Nikolić prvak Evrope, Simić i Veletić srebrni

Šampionat Evrope u boksu: Nikolić prvak Evrope, Simić i Veletić srebrni

Radio 021 28.04.2024
Šampionat Evrope u boksu završen je najvećim uspehom srpskih boksera, koji su osvojili jednu zlatnu, dve srebrne i šest bronzanih medalja. Jovan Nikolić je osvojio titulu prvaka Evrope u srednjoj kategoriji. On je večeras u finalu, u beogradskoj… »
Još jedno srebro za Srbiju! Veletić drugi na Evropskom prvenstvu, sudija prekinuo meč u drugoj rundi

Još jedno srebro za Srbiju! Veletić drugi na Evropskom prvenstvu, sudija prekinuo meč u drugoj rundi

Telegraf 28.04.2024
Ostaje žal za zlatom. Srpski borac Dušan Veletić osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u boksu, koje se održalo u Beogradu. Momak iz Bijeljine poražen je u finalu superteške kategorije od španskog borca Ajuba Gadfa Drisi El Asauija… »
Nova medalja za Srbiju: Rastko Simić osvojio srebro na Evropskom prvenstvu, Hrvat bolji u finalu

Nova medalja za Srbiju: Rastko Simić osvojio srebro na Evropskom prvenstvu, Hrvat bolji u finalu

Telegraf 28.04.2024
Sjajan uspeh srpskog boksa. Srpski bokser Rastko Simić osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u boksu, koje se održava u Beogradu. Srpski borac je u finalu, jednoglasnom odlukom poražen od hrvatskog boksera Gabrijela Veočića. Od samog… »

Vesti dana »