Povezane vesti

Dodik: Tražiću od Srbije i Vučića da nas podrži u razlazu u Bosni i Hercegovini

Dodik: Tražiću od Srbije i Vučića da nas podrži u razlazu u Bosni i Hercegovini

Politika 28.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će tražiti od Srbije da razume da Republika Srpska mora da ide putem razlaza u Bosni i Hercegovini, zbog Rezolucije o Srebrenici. Dodik je rekao da će, bez obzira što rezolucija Generalne… »
Dodik vlastima u Sarajevu: Da vam platim dve milijarde i teritorijalno predam Potočare, ne možemo zajedno

Dodik vlastima u Sarajevu: Da vam platim dve milijarde i teritorijalno predam Potočare, ne možemo zajedno

N1 Info 28.04.2024
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je njegovo poverenje prema Sarajevu bilo greška. “Greška. Svo moje poverenje prema Sarajevu je bilo greška. Zato trebamo fino da se raziđemo na miran način. Spreman sam da vam platim dve… »
Dodik: Spreman sam da Federaciji BiH dam dve milijarde za razdruživanje sa RS

Dodik: Spreman sam da Federaciji BiH dam dve milijarde za razdruživanje sa RS

Novi magazin 28.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je večeras za sarajevsku Fejs televiziju (Face TV) da je spreman da Federaciji BiH da dve milijarde, ne precizirajući valutu, za obeštećenje u slučaju "razdruživanja" sa Republikom Srpskom. Rekao je… »
Dodik: Spreman sam da Federaciji BiH dam dve milijarde za razdruživanje sa RS

Dodik: Spreman sam da Federaciji BiH dam dve milijarde za razdruživanje sa RS

Radio sto plus 28.04.2024
Rekao je i da je spreman da Potočare kod Srebrenice, gde se nalazi Memorijlani centar srebreničkim žrtvama, eksteritorijalno da Bošnjacima. “Spreman sam da vam dam dve milijarde obeštećenja, da za deset godina isplatite svoje neke stvari. Da… »
Dodik: Nema vanredne situacije u BiH, RS poštuje Dejtonski sporazum

Dodik: Nema vanredne situacije u BiH, RS poštuje Dejtonski sporazum

RTV 28.04.2024
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da u Bosni i Hercegovini nema nikakve vanredne situacije, da iza politike Republike Srpske ne stoji namera izazivanja bilo koga, da RS poštuje Dejtonski sporazum i da ne postoji plan… »
Dodik: Nema vanredne situacije u BiH, Republika Srpska poštuje Dejtonski sporazum

Dodik: Nema vanredne situacije u BiH, Republika Srpska poštuje Dejtonski sporazum

Euronews 28.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da u Bosni i Hercegovini nema nikakve vanredne situacije, da iza politike Republike Srpske ne stoji namera izazivanja bilo koga, da RS poštuje Dejtonski sporazum i da ne postoji plan o secesiji… »

Vesti dana »