Повезане вести
Бритни Спирс се нагодила са оцем, завршена правна битка
Радио 021 28.04.2024
Бритни Спирс и њен отац решили су преостала спорна питања након више од две године тешке правне битке. Бритни Спирс (42) постигла је на суду у Лос Анђелесу вишемилионску нагодбу о плаћању судских трошкова и осталих издатака… »
Бритни Спирс се нагодила са оцем, завршена жестока правна битка
Н1 Инфо 28.04.2024
Бритни Спирс и њен отац решили су преостала спорна питања након више од две године тешке правне битке и након што је судија укинуо старатељство које је Џејмсу П. Спирсу дало контролу над животом његове кћери, славне поп… »
Бритни Спирс две године након окончања старатељства, напокон постигла нагодбу са оцем
Телеграф 28.04.2024
Адвокати поп звезде и њеног оца нису открили услове нагодбе, који су потврдили нагодбу за Си-Ен-Ен (ЦНН). Америчка певачица Бритни Спирс је постигла нагодбу са својим оцем Џејмијем више од две године након што је судски налог… »
Вести дана »
Мали: Отварање економије је најбољи начин да повећамо конкурентност
Еуроневс пре 1 сатјош 20 повезаних
Временска прогноза за Србију: магловита јутра и претежно сунчани дани са температурама до 16 степени
Наслови.аи пре 2 минутајош 19 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 42 минутајош 30 повезаних
Све цене доступне онлајн: Покренута Национална платформа за праћење трговинских ланаца
Н1 Инфо пре 1 сатјош 15 повезаних




