Povezane vesti

Veliki udarac za Nikse, da li je Bogdanović završio sezonu?

Veliki udarac za Nikse, da li je Bogdanović završio sezonu?

Sportske.net 29.04.2024
Njujork Niksi su izgleda skupo platili pobedu u Filadelfiji, kojom su došli na korak do polufinala plej-ofa Istočne konferencije u NBA ligi. Niksi su sinoć slavili u gostima rezultatom 97:92 i sada vode sa 3:1 u seriji. Ipak, razloga za veliko… »
Embid nestao kad nije smeo

Embid nestao kad nije smeo

B92 29.04.2024
Košarkaš Filadelfije Džoel Embid probaće što pre da zaboravi četvrti meč plej-ofa prve runde Istoka protiv Njujorka. Umesto sportskim potezima, kako priliči aktuelnom MVP-u NBA lige, centar Siksersa je pažnju privukao nesportskim ispadima. Bode… »
Nije on najbolji, već najprljaviji: Skandalozno ponašanje lažnog MVP-a, udarao i namerno gazio igrače Njujorka (video)

Nije on najbolji, već najprljaviji: Skandalozno ponašanje lažnog MVP-a, udarao i namerno gazio igrače Njujorka (video)

Hot sport 29.04.2024
Sramno ponašanje novopečenog Amerikanca Filadelfija 76-ersi nalaze se pred eliminacijom već u prvoj rundi NBA plej-ofa. Njujork Niksi su u nedlju savladali Seventisikserse rezultatom 97:92 i tako poveli sa 3:1 u četvrtfinalnoj seriji Istoka. Nakon… »
Embid razočaran: Popi*deo sam

Embid razočaran: Popi*deo sam

B92 29.04.2024
Košarkaš Filadelfije Džoel Embid bio je razočaran time što su gosti iz Njujorka imali ogromnu podršku u četvrtom meču prve runde plej-ofa Istoka. Niksi su napravili brejk (97:92) i poveli u seriji sa 3-1, a šansu da završe posao imaće u… »
Uvrede Embidu, on udario na svoje: Po***deo sam

Uvrede Embidu, on udario na svoje: Po***deo sam

Sport klub 29.04.2024
Filadelfija jeste bila domaćin, ali je Njujork imao veću podršku navijača na tribinama, što se videlo i čulo tokom meča, ali i posle. NBA PLEJ-OF: Umetnik Kajri vratio Dalas s minus 31 ali je Harden rekao NE Embid laktao, gazio, pa „pobegao“… »
Fale Janis i Lilard - Baksi pred ispadanjem VIDEO

Fale Janis i Lilard - Baksi pred ispadanjem VIDEO

B92 29.04.2024
Košarkaši Indijane poveli su sa 3-1 protiv Milvokija u prvoj rundi plej-ofa Istočne konferencije. Pejsersi su na svom terenu slavili u četvrtom meču sa 126:113. Najbolji kod Indijane bili su Majlis Tarner sa 29 i Tajris Halibarton sa 24 poena. U… »
Najveća greška u NBA! Došao je i uništio supertim: Janis i Lilard nisu ni igrali, a Jokić je saznao šta ga čeka!

Najveća greška u NBA! Došao je i uništio supertim: Janis i Lilard nisu ni igrali, a Jokić je saznao šta ga čeka!

Mondo 29.04.2024
Milvoki Baksi sigurno nije trebalo da menjaju trenera, ali sada nema nazad. Milvoki Baksi sigurno nije trebalo da menjaju trenera, ali sada nema nazad. Kada su Milvoki Baksi usred sezone na pravdi Boga otpustili Edrijena Grifita bili su prvi na Istoku i… »
Moćni Edvards počistio Sanse, rekord Indijane za krah Baksa

Moćni Edvards počistio Sanse, rekord Indijane za krah Baksa

Sport klub 29.04.2024
Pre tri godine su Finiks Sansi i Milvoki Baksi igrali u velikom finalu. Otad su napravili velike promene u timu u nadi da će se dodatno poboljšati, ali to se nije desilo – Minesota je počistila Finiks pobedom 122:116, dok Baksi zaostaju sa 1-3 nakon… »

Vesti dana »