Povezane vesti
Perfidna igra Prištine: Osmani pominje navodnu „kosovsku Srebrenicu“ i priželjkuje tužbu protiv Srbije
Kurir 29.04.2024
Vjosa Osmani, predsednica privremenih prištinskih institucija izjavila je da bi članstvo takozvanog Kosova u Savetu Evrope omogućilo članovima porodica nestalih pristup Evropskom sudu za ljudska prava, što znači da bi mogli da tuže Srbiju, prenose… »
Nova podvala vjose Osmani: Priština izmišlja "kosovsku Srebrenicu"
Pravda 29.04.2024
Predsednica tzv. Kosova je selo Meja, u blizini Đakovice, gde su u akcijama srpskih snaga stradali i Albanci koji su prethodno ubili pet srpskih policajaca, nazvala "kosovskom Srebrenicom". Predsednica takozvanog Kosova Vljosa Osmani najavljuje da će… »
Vesti dana »
![Studenti sve bliže Kragujevcu, Univerzitet umetnosti iz Beograda pozvao na bojkot RTS UŽIVO](https://nstatic.net/133/38981133kqddsr.jpg)
Studenti sve bliže Kragujevcu, Univerzitet umetnosti iz Beograda pozvao na bojkot RTS UŽIVO
Novi magazin pre 40 minutajoš 18 povezanih
![MUP: Uhapšeni zbog sumnje da su prevarom oštetili budžet za više od 200 miliona dinara](https://nstatic.net/710/38984710angubn.jpg)
MUP: Uhapšeni zbog sumnje da su prevarom oštetili budžet za više od 200 miliona dinara
Novi magazin pre 1 satjoš 20 povezanih