Povezane vesti

V.d. direktora "Ribnikara": Utisak koji se stekao da se nešto krije je pogrešan, jer tu nema šta da se krije

V.d. direktora "Ribnikara": Utisak koji se stekao da se nešto krije je pogrešan, jer tu nema šta da se krije

NIN 29.04.2024
Vršilac dužnosti direktora Ogledne osnovne škole "Vladislav Ribnikar" Ljubomir Pjevović rekao je da iako određenim trenucima postojalo nerazumevanje, ne znači da su roditelji i zaposleni jedni protiv drugih, te da nije primetio da bilo ko od njih… »
Direktor „Ribnikara“: Roditelji i nastavnici nisu jedni protiv drugih

Direktor „Ribnikara“: Roditelji i nastavnici nisu jedni protiv drugih

Vreme 29.04.2024
U okviru buduće ambijentalne celine u OOŠ "Vladislav Ribnikar" postojaće škola i memorijalni centar u znak sećanja na žrtve stravičnog zločina u kojem je 3. maja prošle godine ubijeno devet učenika i školski čuvar. Vršilac dužnosti direktora… »
V.d. direktora „Ribnikara“: Roditelji i zaposleni u školi nisu u sukobu

V.d. direktora „Ribnikara“: Roditelji i zaposleni u školi nisu u sukobu

Novi magazin 29.04.2024
Vršilac dužnosti direktora Ogledne osnovne škole "Vladislav Ribnikar" Ljubomir Pjevović rekao je da iako određenim trenucima postojalo nerazumevanje, ne znači da su roditelji i zaposleni jedni protiv drugih, te da nije primetio da bilo ko od njih… »
V.d. direktora „Ribnikara“: Roditelji i zaposleni u školi nisu u sukobu

V.d. direktora „Ribnikara“: Roditelji i zaposleni u školi nisu u sukobu

N1 Info 29.04.2024
Vršilac dužnosti direktora Ogledne osnovne škole "Vladislav Ribnikar" Ljubomir Pjevović rekao je da iako određenim trenucima postojalo nerazumevanje, ne znači da su roditelji i zaposleni jedni protiv drugih, te da nije primetio da bilo ko od njih… »
INTERVJU Ljubomir Pjevović, v. d. direktora OOŠ „Vladislav Ribnikar“: Ne krijemo ništa o događajima u „Ribnikaru“

INTERVJU Ljubomir Pjevović, v. d. direktora OOŠ „Vladislav Ribnikar“: Ne krijemo ništa o događajima u „Ribnikaru“

Danas 29.04.2024
Ja sam u ovu školu došao sa željom da pomognem. I kolegama i roditeljima sam rekao da mi je najveća želja da svi zajedno sednemo za isti sto i da razgovaramo, jer ovo je naša škola, ovo se dogodilo kod nas i mi svi zajedno treba da se time bavimo… »

Vesti dana »