Povezane vesti

"Jer sam ja, kao što će uvek biti, jedna od vas": Premijerka Italije najavila kandidaturu za Evropski parlament

"Jer sam ja, kao što će uvek biti, jedna od vas": Premijerka Italije najavila kandidaturu za Evropski parlament

Kurir 29.04.2024
Premijerka Italije Đorđa Meloni najavila je da će se kandidovati na izborima za Evropski parlament iza svoje desničarske stranke Braća Italije (FDL), prenosi Ansa. "Ukoliko želite da mi kažete da verujete u mene, napišite ime Đorđa na… »
Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

RTV 29.04.2024
RIM - Premijerka Italije Đorđa Meloni najavila je danas da će se kandidovati na izborima za Evropski parlament iza svoje desničarske stranke Braća Italije (FDL), prenosi Ansa. "Ukoliko želite da mi kažete da verujete u mene, napišite ime Đorđa… »
Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

NIN 29.04.2024
Premijerka Italije Đorđa Meloni najavila je danas da će se kandidovati na izborima za Evropski parlament iza svoje desničarske stranke Braća Italije (FDL), prenosi Ansa. "Ukoliko želite da mi kažete da verujete u mene, napišite ime Đorđa na… »
Đorđa Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

Đorđa Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament

Telegraf 29.04.2024
Meloni najavila kandidaturu za Evropski parlament. Premijerka Italije Đorđa Meloni najavila je danas da će se kandidovati na izborima za Evropski parlament iza svoje desničarske stranke Braća Italije (FDL), prenosi Ansa. "Ukoliko želite da mi… »

Vesti dana »