Povezane vesti

Partizan na raskrsnici: Duljaj vodi jutarnji trening, čekaju se dalje odluke

Partizan na raskrsnici: Duljaj vodi jutarnji trening, čekaju se dalje odluke

Telegraf 29.04.2024
Crno-beli, ako već nameravaju da se rastanu sa aktuelnim trenerom, moraju da pronađu rešenje za "gašenje požara", ali bez mnogo ambicija. Bura koju je u Partizanu izazvao poraz od TSC, direktnog takmaca za drugo mesto i kvalifikacije za Ligu… »
Duljaj nije više trener fudbalera Partizana, Nađ vodi ekipu do kraja sezone

Duljaj nije više trener fudbalera Partizana, Nađ vodi ekipu do kraja sezone

Insajder 29.04.2024
Fudbalski klub Partizan saopštio je da je Upravni odbor na današnjoj sednici jednoglasno doneo odluku o smeni trenera Igora Duljaja. 'Nakon analize rezultata u proteklom periodu i aktuelnog stanja i izveštaja sportskog direktora Ivice Kralja, svi… »
Ako su doneli tu odluku, neka je vrate! Partizan smenio Duljaja tokom emisije uživo - nikad viđeno u srpskom fudbalu!

Ako su doneli tu odluku, neka je vrate! Partizan smenio Duljaja tokom emisije uživo - nikad viđeno u srpskom fudbalu!

Mondo 29.04.2024
Evo kako je trener reagovao kada su ga pitali za smenu. Evo kako je trener reagovao kada su ga pitali za smenu. FK Partizan smenio je Igora Duljaja u ponedejlak uveče. Na sednici Upravnog odbora crno-belih jednoglasno je doneta odluka o rastanku sa… »
Igor Duljaj više nije trener Partizana

Igor Duljaj više nije trener Partizana

Radio 021 29.04.2024
Fudbalski klub Partizan smenio je danas trenera Igora Duljaja i za novog šefa stručnog štaba imenovao Alberta Nađa. Partizan je saopštio da je odluka o smeni Duljaja doneta jednoglasno na današnjoj sednici Upravnog odbora kluba. "Nakon analize… »
Bilo je neophodno, potrebne su hitne mere! Partizan jednoglasno otpustio Duljaja - pročitajte celo saopštenje!

Bilo je neophodno, potrebne su hitne mere! Partizan jednoglasno otpustio Duljaja - pročitajte celo saopštenje!

Mondo 29.04.2024
Crno--beli bez glasa "protiv" usvojili odluku o otpuštanju trenera Igora Duljaja. Crno--beli bez glasa "protiv" usvojili odluku o otpuštanju trenera Igora Duljaja. Fudbalski klub Partizan je smenio Igora Duljaja na sednici klupskog upravnog odbora i… »
Bio sam sa vazurom, neću da podnesem ostavku! Duljaj se oglasio: Znam na kome je da me smeni, imamo nesuglasice!

Bio sam sa vazurom, neću da podnesem ostavku! Duljaj se oglasio: Znam na kome je da me smeni, imamo nesuglasice!

Mondo 29.04.2024
Dok u Partizanu zasedaju o njegovoj smeni, trener crno-belih se javno obratio. Dok u Partizanu zasedaju o njegovoj smeni, trener crno-belih se javno obratio Dok je na stadionu u Humskoj zasedao Upravni odbor Partizana i odlučivao o smeni Igora Duljaja… »
Ako sam ja problem, to se lako rešava! Duljaj se oglasio o smeni u Partizanu

Ako sam ja problem, to se lako rešava! Duljaj se oglasio o smeni u Partizanu

Mondo 29.04.2024
Igor Duljaj oglasio se posle spekulacija o njegovoj smeni i odlasku iz Partizana. Igor Duljaj oglasio se posle spekulacija o njegovoj smeni i odlasku iz Partizana. Igor Duljaj navodno je na pragu smene sa klupe Partizana. Spekuliše se da bi mogao da ode… »
Oglasio se igor Duljaj! Trener Partizana se javio dok mu se sprema otkaz: Ako sam ja problem, to je lako rešiti, neka klub…

Oglasio se igor Duljaj! Trener Partizana se javio dok mu se sprema otkaz: Ako sam ja problem, to je lako rešiti, neka klub…

Kurir 29.04.2024
Status Igora Duljaja u Partizanu nikada nije bio lošiji, a posle četvrtog uzastopnog poraza uprava kluba razmišlja o prekidu saradnje. Prvobitno je bilo planirano da se u ponedeljak održi vanredna sednica Upravnog odbora crno-belih, međutim, ona je… »
Igor Duljaj za Telegraf o ostanku u Humskoj: "Neka klub odluči o mojoj sudbini, Partizan je iznad svih"

Igor Duljaj za Telegraf o ostanku u Humskoj: "Neka klub odluči o mojoj sudbini, Partizan je iznad svih"

Telegraf 29.04.2024
Moramo da se podignemo, da učinimo sve da savladamo Vojvodinu, ko god bio na klupi, a čelnici i Upravni odbor neka rade svoj posao. U jeku spekulacija o eventualnoj trenerskoj sudbini Igora Duljaja na klupi Partizana, trener je u jutarnjim časovima… »

Vesti dana »