Povezane vesti
U prvoj trci Autonomous Racing League, borba je bila stvarna
PC Press 29.04.2024
Prva trka Abu Dabi Autonomous Racing League (A2RL) održana je 28. aprila na stazi Yas Marina Abu Dhabi Velike nagrade Formule 1, i zadovoljstvo nam je da izvestiti da je trka započela i završila se. Kreći se polako i budi stvar koja se kvari Ali događaj… »
Prva trka autonomnih trkačkih vozila
PC Press 29.04.2024
U filmu Ferrari iz 2023. godine može da se vidi koliko su važni bili vozači trkačkih automobila. Iako film nije najbolji, gledaocu je jasno da su ljudi za volanom doprineli evoluciji automobilskih trka, ali i velikih brendova industrije. To bi uskoro… »
Kome su uopšte potrebni Ferštapen i Hamilton? Održana prva trka formula sa AI vozačima
Benchmark 29.04.2024
Autonomna trkačka liga Abu Dabija ili A2RL započeta je i završena tokom jučerašnjeg dana na stazi Formule 1 Yas Marina Grand Prix, ali događaj, odnosno trka nije prošla bez izazova. Naprotiv, bolidi bez vozača opremljeni kamerama i softverom, odnosno AI… »
Vesti dana »
Orban: Ne isključujemo mogućnost prekida isporuke struje Ukrajini
Insajder pre 3 satajoš 42 povezane
Tramp preti novim udarima na Iran; IRGC: Izveden masovan napad dronovima na bazu Al Dafra u UAE
RTS pre 23 minutajoš 37 povezanih
Jovanović: Do 2030. godine imaćemo dva nova data centra u Nišu i Novom Sadu
RTV pre 8 satijoš 26 povezanih




