Povezane vesti

Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom Drugim od Monaka

Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom Drugim od Monaka

Politika 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je razgovarao telefonom sa knezom Albertom Drugim od Monaka, o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju bilateralne saradnje dve zemlje. "Odnosi… »
Brojni razgovori predsednika Srbije sa diplomatama i državnicima; Vučić razgovarao sa knezom Albertom II od Monaka

Brojni razgovori predsednika Srbije sa diplomatama i državnicima; Vučić razgovarao sa knezom Albertom II od Monaka

RTV 29.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka, o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju bilateralne saradnje dve zemlje… »
"Zamolio sam za podršku": Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

"Zamolio sam za podršku": Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

Blic 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka, o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju bilateralne saradnje dve zemlje. - Odnosi… »
"Zamolio sam za podršku Monaka" Vučić razgovarao sa knezom Albertom II od Monaka!

"Zamolio sam za podršku Monaka" Vučić razgovarao sa knezom Albertom II od Monaka!

Kurir 29.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa knezom Albertom II od Monaka. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Sa knezom Albertom II od Monaka razgovarao sam o izazovima sa… »
Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

Euronews 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka, o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju bilateralne saradnje dve zemlje. "Odnosi… »
Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

Vučić razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka

RTS 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je razgovarao telefonom sa knezom Albertom II od Monaka, o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju bilateralne saradnje dve zemlje. Predsednik Vučić… »
Vučić razgovarao sa Albertom od Monaka: Hvala na razumevanju Srbije koja se bori za svoju zemlju i narod FOTO

Vučić razgovarao sa Albertom od Monaka: Hvala na razumevanju Srbije koja se bori za svoju zemlju i narod FOTO

B92 29.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa knezom Albertom II od Monaka. "Sa knezom Albertom II od Monaka razgovarao sam o izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, kao i o jačanju naše… »

Vesti dana »