Povezane vesti
Tužilaštvo traži produženje pritvora osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje Danke
N1 Info 29.04.2024
Više javno tužilaštvo u Zaječaru predložilo je sudu da produži za još 30 dana pritvor S. J. i D. D., osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, potvrđeno je za Tanjug u tom tužilaštvu. Osumnjičeni se nalaze u pritvoru od 6. aprila zbog… »
Tužilaštvo traži produženje pritvora osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje Danke
Insajder 29.04.2024
Više javno tužilaštvo u Zaječaru predložilo je sudu da produži za još 30 dana pritvor Srđanu J. i Dejanu D, osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, potvrđeno je za Tanjug u tom tužilaštvu. Osumnjičeni se nalaze u pritvoru od 6. aprila… »
Tužilaštvo traži produženje pritvora osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić
Euronews 29.04.2024
Više javno tužilaštvo u Zaječaru predložilo je sudu da produži za još 30 dana pritvor Srđanu J. i Dejanu D., osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, potvrđeno je za Tanjug u tom tužilaštvu. Osumnjičeni se nalaze u pritvoru od 6. aprila… »
Tužilaštvo traži produženje pritvora osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić
Telegraf 29.04.2024
Osumnjičeni se nalaze u pritvoru od 6. aprila zbog opasnosti od bekstva. Više javno tužilaštvo u Zaječaru predložilo je sudu da produži za još 30 dana pritvor Srđanu J. i Dejanu D., osumnjičenima za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, potvrđeno je… »
Vesti dana »
Sručiće se velika količina kiše na Srbiju! Najnovije upozorenje RHMZ: U ovim delovima zemlje će biti najkritičnije
Blic pre 4 minutajoš 22 povezane
Pijan prošao kroz crveno i usmrtio tročlanu porodicu: Poznat identitet vozača koji je izazvao nesreću (Video)
Mondo pre 8 minutajoš 43 povezane
Okršaj ispred kafića u Čačku: Svađa završila kobno, dva mladića izbodena nožem, jedan u teškom stanju
Mondo pre 1 satjoš 12 povezanih






