Povezane vesti

Najomiljeniji predsednik boluje od raka – Hose Muhika pozvao Urugvajce da bes pretvore u nadu

Najomiljeniji predsednik boluje od raka – Hose Muhika pozvao Urugvajce da bes pretvore u nadu

RTS 29.04.2024
Hose "Pepe" Muhika, bivši predsednik Urugvaja, potvrdio je da mu je dijagnostifikovan rak jednjaka. Naglasio je da će se boriti dok god bude mogao, a mlade Urugvajce pozvao je da bes pretvore u nadu i bore se za ljubav. Muhika je i dalje najomiljeniji… »
Bivši predsednik Urugvaja Hose Muhika boluje od raka: „Boriću se dok budem mogao“

Bivši predsednik Urugvaja Hose Muhika boluje od raka: „Boriću se dok budem mogao“

Nova 29.04.2024
Bivši predsednik Urugvaja Hose ''Pepe'' Muhika saopštio je danas da mu je dijagnostifikovan rak jednjaka nakon lekarskog pregleda prethodne nedelje. Muhika (88) je rekao da autoimuna bolest od koje pati 20 godina stvara poteškoće kada je u pitanju… »
Muhika teško bolestan: Ne znam šta mogu da očekujem, ali boriću se dok imam snage tužna vest za čuvenog predsednika

Muhika teško bolestan: Ne znam šta mogu da očekujem, ali boriću se dok imam snage tužna vest za čuvenog predsednika

Kurir 29.04.2024
Hose Muhika, bivši predsednik Urugvaja poznat po svojoj smeloj socijalističkoj agendi, otkrio je u ponedeljak da mu je dijagnostikovan rak jednjaka. Muhika, koji ima 88 godina, rekao je da mu je tumor otkriven tokom rutinskog pregleda prošlog petka i… »
Bivši predsednik Urugvaja Pepe Muhika boluje od raka jednjaka: Nisam doktor, ne zna šta mogu da očekujem

Bivši predsednik Urugvaja Pepe Muhika boluje od raka jednjaka: Nisam doktor, ne zna šta mogu da očekujem

Euronews 29.04.2024
Bivši predsednik Urugvaja Hose ''Pepe'' Muhika saopštio je danas da mu je dijagnostifikovan rak jednjaka nakon lekarskog pregleda prethodne nedelje. Muhika (88) je rekao da autoimuna bolest od koje pati 20 godina stvara poteškoće kada je u pitanju… »
Najskromniji predsednik na svetu otkrio da boluje od raka jednjaka: "Boriću se dok budem mogao"

Najskromniji predsednik na svetu otkrio da boluje od raka jednjaka: "Boriću se dok budem mogao"

Telegraf 29.04.2024
Bivši predsednik Urugvaja Pepe Muhika boluje od raka jednjaka. Bivši predsednik Urugvaja Hose ''Pepe'' Muhika saopštio je danas da mu je dijagnostifikovan rak jednjaka nakon lekarskog pregleda prethodne nedelje. Muhika (88) je rekao da autoimuna bolest… »

Vesti dana »