Povezane vesti

Dok sam ja predsednik, to neću prihvatiti nikada! Vučić o skraćenju radnog vremena na 7 sati

Dok sam ja predsednik, to neću prihvatiti nikada! Vučić o skraćenju radnog vremena na 7 sati

Mondo 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada neće prihvatiti predlog o skraćenju radnog vremena. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikada neće prihvatiti predlog o skraćenju radnog vremena. Predsednik Srbije… »
Vučić: Dok se ja pitam, neće biti skraćenja radnog vremena

Vučić: Dok se ja pitam, neće biti skraćenja radnog vremena

RTV 29.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, dok je on predsednik države i dok bude imao uticaja u partiji koja čini većinu u Narodnoj skupštini, nikada neće prihvatiti uvođenje sedmočasovnog radnog vremena. "Srećom po vas… »
Vučić: Dok se ja pitam, neće biti skraćenja radnog vremena

Vučić: Dok se ja pitam, neće biti skraćenja radnog vremena

IndeksOnline 29.04.2024
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, dok je on predsednik države i dok bude imao uticaja u partiji koja čini većinu u Narodnoj skupštini, nikada neće prihvatiti uvođenje sedmočasovnog radnog vremena. “Srećom po… »
Vučić poručio da dok se on pita, neće biti skraćenja radnog vremena: Srećom po vas, moj mandat uskoro ističe

Vučić poručio da dok se on pita, neće biti skraćenja radnog vremena: Srećom po vas, moj mandat uskoro ističe

Telegraf 29.04.2024
Sutra ćemo da smanjimo na šest sati. Pa će da bude da ne radimo pet dana, nego da radimo četiri dana u nedelji, prokomentarisao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, dok je on predsednik države i dok bude imao… »

Vesti dana »