Povezane vesti

Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

Vesti online 29.04.2024
Dok sam ja predsednik i imam ikakvog uticaja u SNS, od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, izjavio je na današnjoj konferenciji za medije predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Upitan za stav po pitanju toga što Crna Gora uvodi sedmočasovno radno… »
Vučić o sedmočasovnom radnom vremenu: Nikada neću prihvatiti tu ideju, i 40 sati rada je malo

Vučić o sedmočasovnom radnom vremenu: Nikada neću prihvatiti tu ideju, i 40 sati rada je malo

Nova 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, dok je na toj funkciji i dok ima uticaja u vladajućoj partiji, nikada neće prihvatiti ideju o sedmočasovnom radnom vremenu. „Kako možete za 35 sati da uradite isto što i za 40 sati. Mislim… »
Vučić: Od kraćeg radnog vremena nema ništa, malo je i 40 sati

Vučić: Od kraćeg radnog vremena nema ništa, malo je i 40 sati

Radio 021 29.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da, dok je na toj funkciji i dok ima uticaja u vladajućoj partiji, nikada neće prihvatiti ideju o sedmočasovnom radnom vremenu. "Kako možete za 35 sati da uradite isto što i za 40 sati. Mislim da je i… »
Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

N1 Info 29.04.2024
Dok sam ja predsednik i imam ikakvog uticaja u SNS, od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, izjavio je na današnjoj konferenciji za medije predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Upitan za stav po pitanju toga što Crna Gora uvodi sedmočasovno radno… »

Vesti dana »