Povezane vesti

Đilas: Oni koji izlaze na izbore to ne rade zbog građana, već zbog sebe, mandata i svojih ambicija

Đilas: Oni koji izlaze na izbore to ne rade zbog građana, već zbog sebe, mandata i svojih ambicija

Nova 29.04.2024
“Danas ko izlazi na izbore on to ne radi zbog građana, on to radi zbog sebe, zbog mandata, zbog svojih ambicija, zbog verovanja da može da pobedi na Starom gradu i na Vračaru i da je to važnije od pobede Vučića na nivou cele Srbije. Ja zaista ne… »
Đilas za Marker razgovor: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana već zbog sebe i mandata (VIDEO)

Đilas za Marker razgovor: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana već zbog sebe i mandata (VIDEO)

Insajder 29.04.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je gostujući u Marker razgovoru da mu nije jasno zašto je jedan deo opozicije odlučio da izađe na, kako kaže, "ono što predsednik Srbije Aleksandar Vučić organizuje, a što nisu izbori“. 'U… »
Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

Beta 29.04.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je danas da oni koji izlaze na predstojeće izbore 2. juna ne rade to zbog građana, nego zbog sebe, zbog mandata i verovanja da mogu da pobede na Starom gradu i Vračaru. "Mi smo tražili… »
Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

Novi magazin 29.04.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je danas da oni koji izlaze na predstojeće izbore 2. juna ne rade to zbog građana, nego zbog sebe, zbog mandata i verovanja da mogu da pobede na Starom gradu i Vračaru. "Mi smo tražili jesen da… »
Stefanović poručio opoziciji: Nakon 2. juna ćemo opet biti zajedno! (video)

Stefanović poručio opoziciji: Nakon 2. juna ćemo opet biti zajedno! (video)

Pravda 29.04.2024
Borko Stefanović, narodni poslanik SSP-a, gostujući u jednoj od televizijskih emisija, poručio je ostatku opozicije koja je donela odluku da izađe na izbore da će "ponovo biti zajedno nakon 2. juna". Stefanović kaže da vlast nije uradila ništa na… »

Vesti dana »