Povezane vesti

Pucnjava u Batajnici: Ranjen muškarac (34), napadač u bekstvu

Pucnjava u Batajnici: Ranjen muškarac (34), napadač u bekstvu

Telegraf pre 30 dana
Obaveštena je policija koja intenzivno radi na rešavanju ovog slučaja. U Batajnici je ovog popodneva ranjen muškarac Z.Z.(34). Kako sazbaje Telegraf, oko 14.40 časova, u Dom zdravlja Batajnica došao je mladić sa povređenom rukom. Navodno je u… »
Poznat identitet muškarca ranjenog U batajnici Ušao u Dom zdravlja sav krvav, na njega ispaljeno više hitaca novi detalji…

Poznat identitet muškarca ranjenog U batajnici Ušao u Dom zdravlja sav krvav, na njega ispaljeno više hitaca novi detalji…

Kurir pre 29 dana
U Dom zdravlja Batajnica danas je, oko 14. 40 sati, došao Z. Z. (34) sa povređenom rukom. Navodno je u njegovom pravcu muškarac ispalio više hitaca i tom tom prilikom ga povredio u predelu leve ruke. Obojica muškaraca su bila u svojim automobilima… »
Muškarac ranjen u pucnjavi u Batajnici

Muškarac ranjen u pucnjavi u Batajnici

N1 Info pre 29 dana
U pucnjavi koja se danas popodne desila u Batajnici, muškarac je ranjen u ruku, saznaje N1. Muškarac, 34 godina star, došao je sam u Dom zdravlja u Batajnici. Navodno je u njegovom pravcu drugi muškarac ispalio više hitaca i tom prlikom ga povredio u… »
Mladić ranjen u pucnjavi u Batajnici

Mladić ranjen u pucnjavi u Batajnici

RTV pre 29 dana
BEOGRAD - Mladić (34) ranjen je danas u pucnjavi koja se dogodila u popodnevinim časovima u Batajnici, saznaje Tanjug. On je sam došao u Dom zdravlja Batajnica jer je navodno u njegovom pravcu muškarac ispalio više hitaca i tom prlikom ga povredio u… »
Pucnjava u Batajnici: Mladić ranjen u ruku

Pucnjava u Batajnici: Mladić ranjen u ruku

Nova pre 29 dana
Ranjeni mladić (34) sam je došao do Doma zdravlja u Batajnici i zatražio lekarsku pomoć posle ranjavanja. Navodno je u njegovom pravcu drugi muškarac ispalio više hitaca i tom prlikom ga povredio u predelu leve ruke. Policija radi na rasvetljavanju… »
Pucnjava u Batajnici: Muškarac ranjen u ruku

Pucnjava u Batajnici: Muškarac ranjen u ruku

Novi magazin pre 29 dana
Muškarac je ranjen u ruku danas u Batajnici. Muškarac, 34 godina star, došao je sam u Dom zdravlja u Batajnici. Navodno je u njegovom pravcu drugi muškarac ispalio više hitaca i tom prlikom ga povredio u predelu leve ruke. Policija radi na… »
Pucnjava u Batajnici: Muškarac (34) sa ranjenom rukom došao u Dom zdravlja, policija traga za napadačem

Pucnjava u Batajnici: Muškarac (34) sa ranjenom rukom došao u Dom zdravlja, policija traga za napadačem

Euronews pre 29 dana
Muškarac (34) ranjen je danas u pucnjavi koja se dogodila u popodnevnim časovima u Batajnici, saznaje Tanjug. On je sam došao u Dom zdravlja Batajnica jer je navodno u njegovom pravcu muškarac ispalio više hitaca i tom prlikom ga ranio u levu ruku… »
Sedeo je u svom automobilu! Poznat identitet muškarca koji je ranjen u Batajnici

Sedeo je u svom automobilu! Poznat identitet muškarca koji je ranjen u Batajnici

Mondo pre 29 dana
Poznat je identitet ranjenog muškarca u Batajnici. Poznat je identitet ranjenog muškarca u Batajnici. U Dom zdravlja Batajnica danas je, oko 14 časova i 40 minuta, došao Z. Z. (34) sa povređenom rukom. Navodno je u njegovom pravcu muškarac ispalio… »
Pucnjava u Batajnici Povređen muškarac (34)

Pucnjava u Batajnici Povređen muškarac (34)

Dnevnik pre 29 dana
U Batajnici je ovog popodneva ranjen muškarac (34). Oko 14.40 časova, u Dom zdravlja Batajnica došao je mladić sa povređenom rukom. Navodno je u njegovom pravcu muškarac ispalio više hitaca i tom prilikom ga povredio u predelu leve ruke, piše… »

Vesti dana »