Povezane vesti

Čekali su me na nož! Oglasio se smenjeni Duljaj - otkrio kako je saznao odluku Partizana!

Čekali su me na nož! Oglasio se smenjeni Duljaj - otkrio kako je saznao odluku Partizana!

Mondo 29.04.2024
Sada bivši trener crno-belih dao je prvu izjavu nakon što su mu javili da iše nije šef stručnog štaba. Sada bivši trener crno-belih dao je prvu izjavu nakon što su mu javili da iše nije šef stručnog štaba. FK Partizan smenio je Igora Duljaja i… »
Igor Duljaj posle otkaza: Očekivao sam da ću ostati do kraja sezone, ali neki su me čekali "na nož"

Igor Duljaj posle otkaza: Očekivao sam da ću ostati do kraja sezone, ali neki su me čekali "na nož"

Dnevnik 29.04.2024
Igor Duljaj, jednoglasnom odlukom Upravnog odbora, od večeras više nije trener Partizana. Posle odluke čelnih ljudi Partizana, Duljaj je u prvoj izjavi rekao da je očekivao da će ostati do kraja sezone. "Iskren da budem, očekivao sam da ću ostati… »
Duljaja pitali da li prati šta Željko Pantić priča o njemu, odgovor niko nije očekivao: "Kad ga budem sreo..."

Duljaja pitali da li prati šta Željko Pantić priča o njemu, odgovor niko nije očekivao: "Kad ga budem sreo..."

Telegraf 29.04.2024
Sada već bivši trener Partizana progovorio o svom najvećem kritičaru. Fudbaleri Partizana dobiće novog trenera, jer je Igor Duljaj smenjen posle odluke Upravnog odbora u Humskoj, koji je odlučio i da Albert Nađ nastavi njegov posao do kraja sezone… »
Duljaj dobio otkaz dok je gostovao uživo na TV: Uprava Partizana ga smenila dok je govorio da neće dati ostavku

Duljaj dobio otkaz dok je gostovao uživo na TV: Uprava Partizana ga smenila dok je govorio da neće dati ostavku

Kurir 29.04.2024
Igor Duljaj je sada već bivši trener Partizana. To je odlučio jednoglasno Upravni odbor kluba na vanrednoj sednici. I to pet utakmica pre kraja sezone. Da situacija bude bizarnija, Duljaj je smenjen dok je gostovao uživo na televiziji K1. On je u… »
Neverovatno: Duljaj dobio otkaz u Partizanu dok je gostovao uživo u TV emisiji

Neverovatno: Duljaj dobio otkaz u Partizanu dok je gostovao uživo u TV emisiji

Telegraf 29.04.2024
Zanimljivo, tom prilikom je rekao da neće dati ostavku i da veruje u priču. Poraz od TSC-a u nedelju veče (2:1) bila je "kap koja je prelila čašu" kada je u pitanju Igor Duljaj, te je pomenuti stručnjak, prema saznanjima Telegrafa, dobio otkaz u… »

Vesti dana »