Povezane vesti

Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

N1 Info pre 20 dana
Advokat i bivši član RIK Jovan Rajić kaže da mu se razgovori dela opozicije i vlasti o poboljšanju izbornih uslova čine kao fasada, "kao pokušaj da se predstavi da se nešto radi, da je vlast spremna na neke ustupke, a zapravo nije ni pod kakvim… »
Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

Novi magazin pre 20 dana
Advokat i bivši član RIK Jovan Rajić kaže da mu se razgovori dela opozicije i vlasti o poboljšanju izbornih uslova čine kao fasada, "kao pokušaj da se predstavi da se nešto radi, da je vlast spremna na neke ustupke, a zapravo nije ni pod kakvim… »
Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

Rajić: Siguran sam da Vučić ne bi raspisao izbore da je opozicija ostala jedinstvena u neizlasku na njih

Nova pre 20 dana
Advokat i bivši član RIK Jovan Rajić kaže da mu se razgovori dela opozicije i vlasti o poboljšanju izbornih uslova čine kao fasada, "kao pokušaj da se predstavi da se nešto radi, da je vlast spremna na neke ustupke, a zapravo nije ni pod kakvim… »
Jovanović: Predstojeći beogradski izbori su farsa

Jovanović: Predstojeći beogradski izbori su farsa

NIN pre 20 dana
Lider Nove Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović je predstojeće beogradske izbore nazvao "farsom" i ponovio da ta stranka na njih neće izaći. On je za televiziju Blic kazao da Srpska napredna stranka "neće ništa dati u smislu… »
Miloš Jovanović: Ono što se dešava nisu izbori već farsa

Miloš Jovanović: Ono što se dešava nisu izbori već farsa

Pravda pre 20 dana
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da mora da se povuče linija u vezi sa "farsom oko izbora koju sprovodi Srpska napredna stranka (SNS)" i da zbog toga koalicija NADA "neće izaći na beogradske junske… »
Bodrožić: Pola opozicije dalo autogol, nezavisni mediji trpe novi pritisak

Bodrožić: Pola opozicije dalo autogol, nezavisni mediji trpe novi pritisak

N1 Info pre 20 dana
"Pribojavao sam se da će svi u opoziciji pristati na izbore 2. juna, što bi bila manja šteta od ovoga sada kada su podeljeni, ali mislim da su ostali čvrsti pri stavu, da vlast nije bila u prilici da bira i da bi u takvoj situaciji morala da odloži… »
Jovanović (Novi DSS): Predstojeći beogradski izbori su farsa

Jovanović (Novi DSS): Predstojeći beogradski izbori su farsa

Beta pre 20 dana
Lider Nove Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović je predstojeće beogradske izbore nazvao "farsom" i ponovio da ta stranka na njih neće izaći. On je za televiziju Blic kazao da Srpska napredna stranka "neće ništa dati u smislu… »
Jovanović: Ono što se dešava nisu izbori već farsa

Jovanović: Ono što se dešava nisu izbori već farsa

Nedeljnik pre 20 dana
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da mora da se povuče linija u vezi sa „farsom oko izbora koju sprovodi Srpska napredna stranka (SNS)“ i da zbog toga koalicija NADA „neće izaći na beogradske… »
Bodrožić: Pola opozicije dalo autogol, nezavisni mediji trpe novi pritisak

Bodrožić: Pola opozicije dalo autogol, nezavisni mediji trpe novi pritisak

Novi magazin pre 20 dana
"Pribojavao sam se da će svi u opoziciji pristati na izbore 2. juna, što bi bila manja šteta od ovoga sada kada su podeljeni, ali mislim da su ostali čvrsti pri stavu, da vlast nije bila u prilici da bira i da bi u takvoj situaciji morala da odloži… »
Jovanović (Novi DSS): Ono što se dešava nisu izbori već farsa

Jovanović (Novi DSS): Ono što se dešava nisu izbori već farsa

N1 Info pre 20 dana
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da mora da se povuče linija u vezi sa "farsom oko izbora koju sprovodi Srpska napredna stranka (SNS)" i da zbog toga koalicija NADA "neće izaći na beogradske junske… »
Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

Đilas: Oni koji izlaze na izbore ne rade to zbog građana, nego zbog sebe i mandata

NIN pre 20 dana
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je da oni koji izlaze na predstojeće izbore 2. juna ne rade to zbog građana, nego zbog sebe, zbog mandata i verovanja da mogu da pobede na Starom gradu i Vračaru. "Mi smo tražili jesen da… »
Dragan Đilas: Ovo što Vučić organizuje nisu izbori

Dragan Đilas: Ovo što Vučić organizuje nisu izbori

Pravda pre 20 dana
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je gostujući u Marker razgovoru da mu nije jasno zašto je jedan deo opozicije odlučio da izađe na, kako kaže, "ono što predsednik Srbije Aleksandar Vučić organizuje, a što nisu izbori“. "U… »
Đilas: Oni koji sada izlaze na izbore to ne rade zbog građana, već zbog sebe, zbog mandata, svojih ambicija

Đilas: Oni koji sada izlaze na izbore to ne rade zbog građana, već zbog sebe, zbog mandata, svojih ambicija

Danas pre 21 dana
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da oni koji sada izlaze na izbore to ne rade zbog građana, već zbog sebe, zbog mandata, svojih ambicija i „zbog verovanja da mogu da pobede na Starom gradu i Vračaru i da je to… »

Vesti dana »