Povezane vesti

Dveri i Narodna stranka zajedno na izborima u Novom Sadu

Dveri i Narodna stranka zajedno na izborima u Novom Sadu

Radio 021 pre 17 dana
Novosadski odbori Narodne stranke i Dveri najavili su danas da će na predstojećim lokalnim izborima u Novom Sadu nastupiti u koaliciji. Kako je navedeno, lista će imati ime "Volim Novi Sad - Srpski pokret Dveri, Ivana Stojanović - Narodna stranka… »
Opozicione stranke u Bačkoj Topoli potpisale sporazum o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima

Opozicione stranke u Bačkoj Topoli potpisale sporazum o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima

Radio 021 pre 16 dana
Koalicioni sporazum opozicionih stranaka o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima u Bačkoj Topoli potpisan je danas. Lista pod kojom će nastupiti nosi naziv "Bačka Topola prekosura - Topolya holnapután". Potpisnici sporazuma su Demokratska stranka… »
Lutovac: Neće biti ni slobodnih i poštenih izbora 2. juna, ni bojkota

Lutovac: Neće biti ni slobodnih i poštenih izbora 2. juna, ni bojkota

N1 Info pre 16 dana
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac ocenio je da, "kako trenutno stoje stvari, 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, niti bojkota". Lutovac je u autorskom tekstu za portal Nova.rs naveo da pravih izbora nema bez normalnih… »
Opozicione stranke u Bačkoj Topoli potpisale sporazum o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima

Opozicione stranke u Bačkoj Topoli potpisale sporazum o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima

Novi magazin pre 16 dana
Koalicioni sporazum opozicionih stranaka o zajedničkom nastupu na lokalnim izborima u Bačkoj Topoli potpisan je danas, a lista pod kojom će nastupiti nosi naziv "Bačka Topola prekosura - Topolya holnapután". Potpisnici sporazuma su Demokratska… »
Lutovac: 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, ni bojkota

Lutovac: 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, ni bojkota

Beta pre 16 dana
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac ocenio je danas da, "kako trenutno stoje stvari, 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, niti bojkota". Lutovac je u autorskom tekstu za portal Nova.rs naveo da pravih izbora nema bez normalnih… »
Lutovac: 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, ni bojkota

Lutovac: 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora, ni bojkota

Radio sto plus pre 16 dana
Lutovac je u autorskom tekstu za portal Nova.rs naveo da pravih izbora nema bez normalnih izbornih uslova, dok bojkota nema bez opšteg bojkota svih relevantnih aktera na svim nivoima. “(Koalicija) ‘Srbija protiv nasilja’ nije jedinstvena, a to je… »
Piše Zoran Lutovac: Mi iz DS smo hteli da se odreknemo mandata, ali smo ostali usamljeni

Piše Zoran Lutovac: Mi iz DS smo hteli da se odreknemo mandata, ali smo ostali usamljeni

Nova pre 17 dana
Kako sada stvari stoje 2. juna neće biti ni slobodnih i poštenih izbora niti "bojkota". Pravih izbora nema bez normalnih izbornih uslova, a bojkota nema bez opšteg bojkota svih relevantnih aktera na svim nivoima. Srbija protiv nasilja nije jedinstvena… »
Jedinstvena opoziciona lista u Novom Sadu

Jedinstvena opoziciona lista u Novom Sadu

Vreme pre 17 dana
U glavnom gradu Vojvodine opozicija će ostaviti po strani ideološke razlike, ali ne i gradske komunlane teme, saopšteno je iz novosadskog odbora Stranke slobode i pravde. Opozicija u Novom Sadu postigla je dogovor o zajedničkom izlasku na lokalne… »
Novosadska opozicija: Novosađanima potrebna promena, oni koji nisu u SNS-u su građani drugog reda

Novosadska opozicija: Novosađanima potrebna promena, oni koji nisu u SNS-u su građani drugog reda

Radio 021 pre 17 dana
Opozicija u Novom Sadu je kasno sinoć postigla dogovor o zajedničkom izlasku na lokalne izbore. Koalicija NADA, sve opozicione stranke koje su pripadale "Srbiji protiv nasilja", pokret Bravo i LSV će imati kandidate za odbornike na jednoj izbornoj… »
Dveri i Narodna stranka zajedno izlaze na izbore u Novom Sadu

Dveri i Narodna stranka zajedno izlaze na izbore u Novom Sadu

Blic pre 17 dana
Dveri i Narodna stranka zajedno izlaze na predstojeće lokalne izbore u Novom Sadu. Nastupiće na listi pod nazivom "Volimo Novi Sad". - Posle višemesečnih dogovora u okviru patriotskog dela opozicije, kao i razgovora sa ostatkom cele opozicije, u… »
Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu: Sporazum o zajedničkom učešću na lokalnim izborima

Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu: Sporazum o zajedničkom učešću na lokalnim izborima

Kurir pre 17 dana
Gradski odbori Srpskog pokreta Dveri i Narodne stranke u Novom Sadu potpisali su danas sporazum o zajedničkom učešću na lokalnim izborima 2. juna. Kako je najavljeno na konferenciji za novinare, naziv liste sa kojom će nastupiti na izborima je "Volim… »
Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu

Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu

Insajder pre 17 dana
Gradski odbori Srpskog pokreta Dveri i Narodne stranke u Novom Sadu potpisali su 30. aprila sporazum o zajedničkom učešću na lokalnim izborima 2. juna. Kako je najavljeno na konferenciji za novinare, naziv liste sa kojom će nastupiti na izborima je… »
Koalicija "Biramo Beograd" zajednički nastupa na beogradskim izborima: Kandidat za gradonačelnika Dobrica Veselinović

Koalicija "Biramo Beograd" zajednički nastupa na beogradskim izborima: Kandidat za gradonačelnika Dobrica Veselinović

Euronews pre 17 dana
Predstavnici koalicije "Biramo Beograd", koju čini šest dosadašnjih članica liste "Srbija protiv nasilja", ozvaničili su danas koaliciju koja će zajedno nastupati na izborima u Beogradu i najavili da kreću u prikupljanje potpisa podrške za… »
Dobrica Veselinović: Izlazimo na izbore da pobedimo ne samo u Beogradu, već u svim opštinama u Srbiji

Dobrica Veselinović: Izlazimo na izbore da pobedimo ne samo u Beogradu, već u svim opštinama u Srbiji

NIN pre 17 dana
Kandidat koalicije "Biram Beograd" za gradonačelnika Dobrica Veselinović rekao je danas da ta koalicija izlazi na izbore da pobedi ne samo u Beogradu i beogradskim opštinama, već i u svim opštinama u Srbiji u kojima izlazi na izbore. On je na… »
Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu

Dveri, Narodna stranka i Jovana Stojković na jednoj listi u Novom Sadu

Danas pre 17 dana
Gradski odbori Srpskog pokreta Dveri i Narodne stranke u Novom Sadu potpisali su danas sporazum o zajedničkom učešću na lokalnim izborima 2. juna. Kako je najavljeno na konferenciji za novinare, naziv liste sa kojom će nastupiti na izborima je… »
Dogovorena opoziciona koalicija u Novom Sadu, čini je 12 stranaka, za dve nije bilo mesta

Dogovorena opoziciona koalicija u Novom Sadu, čini je 12 stranaka, za dve nije bilo mesta

Blic pre 17 dana
Dvanaest stranaka i pokreta u Novom Sadu, posle 10 dana pregovora, dogovorilo je formiranje opozicionog fronta za predstojeće lokalne izbore. Za sada nema dogovora ko bi mogao da bude istaknut kao kandidat za gradonačelnika. Kako prenosi novosadski… »
Opozicija udružena u Novom Sadu: 12 stranaka protiv koalicije oko SNS

Opozicija udružena u Novom Sadu: 12 stranaka protiv koalicije oko SNS

NIN pre 17 dana
U Novom Sadu, 12 stranaka i pokreta, posle 10 dana pregovora, dogovorilo je formiranje opozicionog fronta za predstojeće lokalne izbore, saznaje 021.rs. Taj opozicioni front čine Stranka slobode i pravde, Narodni pokret Srbije, Demokratska stranka… »
SAZNAJEMO: Pao dogovor opozicije o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima u Novom Sadu

SAZNAJEMO: Pao dogovor opozicije o zajedničkom nastupu na predstojećim izborima u Novom Sadu

Nova pre 17 dana
Nakon 10 dana pregovora, 12 opozicionih stranaka i pokreta dogovorilo se o jedinstvenom nastupu na predstojećim lokalnim izborima u Novom Sadu, saznaje portal Nova.rs. Stranka slobode i pravde, Narodni pokret Srbije, Demokratska stranka, Srbija centar… »
Aleksić: Nisu uspeli da me ubede zašto je bojkot dobar

Aleksić: Nisu uspeli da me ubede zašto je bojkot dobar

NIN pre 17 dana
Da je opozicija ostala jedinstvena, nema tih izbornih uslova kojima se ne bismo mogli suprotstaviti, rekao je predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i narodni poslanik Miroslav Aleksić u intervjuu za praznični broj lista "Nova", saopšteno je danas iz… »
021.rs: Opozicija udružena u Novom Sadu – kojih 12 stranaka čini najveću koaliciju protiv SNS-a

021.rs: Opozicija udružena u Novom Sadu – kojih 12 stranaka čini najveću koaliciju protiv SNS-a

N1 Info pre 17 dana
Dvanaest stranaka i pokreta u Novom Sadu, posle 10 dana pregovora, dogovorilo je formiranje opozicionog fronta za predstojeće lokalne izbore, saznaje 021.rs. Na listi će se naći kandidati Stranke slobode i pravde, Narodnog pokreta Srbije, Demokratske… »
Nova.rs: Ovo je raspored mandata liste „Biramo Beograd“, kandidata za gradonačelnika – Dobrice Veselinovića

Nova.rs: Ovo je raspored mandata liste „Biramo Beograd“, kandidata za gradonačelnika – Dobrice Veselinovića

Danas pre 17 dana
Šest članica dosadašnje koalicije “Srbija protiv nasilja”, koje su odlučile da izađu na beogradske izbore 2. juna potpisaće danas koalicioni sporazum, a Nova.rs ekskluzivno otkriva detalje njihovog dogovora. Koalicija će nositi naziv „Biramo… »
Miroslav Aleksić: Ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba prošle godine

Miroslav Aleksić: Ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba prošle godine

Pravda pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije "Srbija protiv nasilja" nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija i ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba… »
Aleksić: Radikalni bojkot znači vraćanje mandata i izlazak na ulicu, a ne malo smo tamo, malo ovamo

Aleksić: Radikalni bojkot znači vraćanje mandata i izlazak na ulicu, a ne malo smo tamo, malo ovamo

N1 Info pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije "Srbija protiv nasilja" nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija i ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba… »
Aleksić: Radikalni bojkot znači vraćanje mandata i izlazak na ulicu, a ne malo smo tamo, malo ovamo

Aleksić: Radikalni bojkot znači vraćanje mandata i izlazak na ulicu, a ne malo smo tamo, malo ovamo

Nedeljnik pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije „Srbija protiv nasilja“ nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija i ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17… »
Jagodina zaslužuje bolje: Sakupljanje potpisa za izlazak na izbore opozicione koalicije

Jagodina zaslužuje bolje: Sakupljanje potpisa za izlazak na izbore opozicione koalicije

Danas pre 17 dana
Danas, od 10 do 21 sat opozciona koalicija Maja Radojčić – Jagodina zaslužuje bolje sakupljaće potpise za izlazak na lokalne izbore. Koaliciju Maja Radojčić – Jagodina zaslužuje boje čine stranke Narodni pokret (Miroslav Miki Aleksić)… »
Aleksić: Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Aleksić: Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Novi magazin pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije "Srbija protiv nasilja" nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija i ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba… »
Aleksić (NPS): Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Aleksić (NPS): Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Beta pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije "Srbija protiv nasilja" nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija i ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17. decemba… »
Aleksić: Nisu me ubedili da je bojkot dobra opcija, opozicija u Beogradu ima dobre šanse

Aleksić: Nisu me ubedili da je bojkot dobra opcija, opozicija u Beogradu ima dobre šanse

Radio 021 pre 17 dana
Predsednik Narodnog pokreta Srbije i poslanik Miroslav Aleksić rekao je da ljudi iz koalicije "Srbija protiv nasilja" nisu uspeli da ga ubede da je bojkot izbora dobra opcija. Aleksić je ocenio da ne mogu izborni uslovi 2. juna da budu gori nego 17… »
Veliki praznični intervju Miroslava Aleksića iz njegovog voćnjaka u Počekovini: Kako je ušao u politiku, zašto ga Vučić…

Veliki praznični intervju Miroslava Aleksića iz njegovog voćnjaka u Počekovini: Kako je ušao u politiku, zašto ga Vučić…

Nova pre 17 dana
Niko ne veruje u iluziju da će Vučić da nam pusti vlast, mi moramo da je otmemo. Žao mi je što se ovo dogodilo i mislim da ni sad nije kasno da se predomisle. Pogotovu kad je i gospodin Savo Manojlović odlučio da izađe na izbore, kaže u intervjuu… »
Aleksić (NPS): Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Aleksić (NPS): Nisu uspeli da me ubede da je bojkot dobar

Radio sto plus pre 17 dana
On je za današnji list Nova kazao da misli da nije ispravno da neko bojkotuje izbore samo u Beogradu i ocenio da to “nema efekta”. “Ako se odlučimo za borbu, radikalnu, bojkotašku, to znači da izlazimo iz svih opština, izlazimo iz parlamenta… »
Veliki praznični intervju Miroslava Aleksića iz njegovog voćnjaka u Počekovini: Kako je ušao u politiku, zašto ga Vučić…

Veliki praznični intervju Miroslava Aleksića iz njegovog voćnjaka u Počekovini: Kako je ušao u politiku, zašto ga Vučić…

Nova pre 17 dana
Niko ne veruje u iluziju da će Vučić da nam pusti vlast, mi moramo da je otmemo. Žao mi je što se ovo dogodilo i mislim da ni sad nije kasno da se predomisle. Pogotovu kad je i gospodin Savo Manojlović odlučio da izađe na izbore, kaže u intervjuu… »

Vesti dana »