Povezane vesti

Migrant koji boluje od raka osvojio na lutriji 1,3 milijarde $! "Ne želim još da umrem, naći ću dobrog doktora"

Migrant koji boluje od raka osvojio na lutriji 1,3 milijarde $! "Ne želim još da umrem, naći ću dobrog doktora"

Mondo pre 31 dana
Čeng "Čarli" Saefa osvojio osmi najveći džekpot u istoriji američke lutrije i zvanično je bogatiji za 1,3 milijarde dolara. Čeng "Čarli" Saefa osvojio osmi najveći džekpot u istoriji američke lutrije i zvanično je bogatiji za 1,3 milijarde… »
"Moj život se promenio, konačno ću naći dobrog doktora": Kada su shvatili ko je dobio džekpot na lutriji, milioni ljudi su…

"Moj život se promenio, konačno ću naći dobrog doktora": Kada su shvatili ko je dobio džekpot na lutriji, milioni ljudi su…

Blic 30.04.2024
Ako je ikada neka nagrada pala u prave ruke, onda se to desilo pre nekoliko dana kada je imigrant i muškarac koji se osam godina bori sa rakom dobio premiju od preko milijardu dolara. Čeng Saefan, imigrant iz Laosa i njegova prijateljica Laiza Čao… »
Imigrant bolestan od kancera osvojio džekpot od 1,3 milijarde dolara: "Ne znam da li ću stići da ih potrošim"

Imigrant bolestan od kancera osvojio džekpot od 1,3 milijarde dolara: "Ne znam da li ću stići da ih potrošim"

B92 30.04.2024
Jedan od dobitnika istorijskog Pauerbol džekpota od 1,3 milijarde dolara prošlog meseca je imigrant iz Laosa koji je bolovao od raka osam godina i prošle nedelje je imao poslednju hemoterapiju. Čeng Čarli Sifan iz Portlanda rekao je na konferenciji… »
Imigrant iz Laosa koji boluje od raka izvukao džekpot od 1,3 milijarde dolara

Imigrant iz Laosa koji boluje od raka izvukao džekpot od 1,3 milijarde dolara

RTS 30.04.2024
Jedan od dobitnika džekpota lutrije „Pauerbol“, u visini od 1,3 milijarde dolara, je imigrant iz Laosa koji se već osam godina bori protiv raka i prošle nedelje je primio poslednju dozu hemoterapije. Četrdesetšestogodišnji Čeng „Čarli“… »
Holivudska priča Imigrant iz Laosa koji se leči od kancera osvojio džekpot od 1,3 milijarde dolara

Holivudska priča Imigrant iz Laosa koji se leči od kancera osvojio džekpot od 1,3 milijarde dolara

Dnevnik 30.04.2024
VAŠINGTON: Jedan od dobitnika istorijskog Pauerbol džekpota od 1,3 milijarde dolara prošlog meseca je imigrant iz Laosa koji je bolovao od raka osam godina i prošle nedelje je imao poslednju hemoterapiju. Čeng Čarli Sifan iz Portlanda rekao je na… »

Vesti dana »