Povezane vesti

Dirljiv doček za Nikolu Rokvića, južnjaci ga pozdravljaju dok trči: "Današnji dan mi je potvrdio da čovek..."

Dirljiv doček za Nikolu Rokvića, južnjaci ga pozdravljaju dok trči: "Današnji dan mi je potvrdio da čovek..."

Telegraf pre 31 dana
Pre devet dana pevač Nikola Rokvić krenuo je od Hrama Svetog Save u Beogradu peške na hodočašće u Grčku, dugo više od 1000 kilometara. Krajnji cilj mu je ostrvo Egina i Manastir Svetog Nektarija Eginskog. Pevač Nikola Rokvić krenuo je 22. aprila… »
Krug humanosti se širi: Ova kompanija će podržati Nikolu Rokvića

Krug humanosti se širi: Ova kompanija će podržati Nikolu Rokvića

Telegraf 30.04.2024
Pre devet dana pevač Nikola Rokvić krenuo je od Hrama Svetog Save u Beogradu peške na hodočašće u Grčku, dugo više od 1000 kilometara. Krajnji cilj mu je ostrvo Egina i Manastir Svetog Nektarija Eginskog. Na tom putu Nikola prikuplja sredstva za… »
Na hodočašću ka Grčkoj Nikola Rokvić odmorio u Leskovcu

Na hodočašću ka Grčkoj Nikola Rokvić odmorio u Leskovcu

Stav.life 30.04.2024
Pevač Nikola Rokvić, koji je krenuo peške put Grčke, na svom hodočašću dugom 1.060 kilometara sinoć je prenoćio u Leskovcu. Kako je sam objavio na instagramu, u Leskovcu ga je dočekao otac Simeon Karuljski. Njih dvoje sedeli su za stolom, na… »
Na svom hodočašću ka Grčkoj Nikola Rokvić za trenutak odmorio u Leskovcu, jutros već viđen kod Palikuće

Na svom hodočašću ka Grčkoj Nikola Rokvić za trenutak odmorio u Leskovcu, jutros već viđen kod Palikuće

Rešetka 30.04.2024
Pevač Nikola Rokvić, koji je krenuo peške put Grčke, na svom hodočašću dugom 1.060 kilometara sinoć je prenoćio u Leskovcu. Kako je sam objavio na instagramu, u Leskovcu ga je dočekao otac Simeon Karuljski. Njih dvoje sedeli su za stolom, na… »
Nikolu Rokvića u Leskovcu dočekala posebna osoba! Na stolu rakija i voćka, pevač pokazao kako se opušta

Nikolu Rokvića u Leskovcu dočekala posebna osoba! Na stolu rakija i voćka, pevač pokazao kako se opušta

Telegraf 30.04.2024
Pevač se okrepio uz još jedan razgovor. Pevač Nikola Rokvić je danas, 30. aprila, započeo svoj 9. dan humanog puta, dugog 1.060 km, koji će preći peške do Egine gde će se pomoliti Svetom Nektariju Eginskom. Dnevno otprilike pređe oko 30… »

Vesti dana »