Povezane vesti

Smestili su me na odeljenje za onkologiju pred porođaj: Severina se prisetila perioda kada je sin dolazio na svet

Smestili su me na odeljenje za onkologiju pred porođaj: Severina se prisetila perioda kada je sin dolazio na svet

Mondo 30.04.2024
Severina je iznela do sada nepoznate detalje iz perioda kada je trebalo da s eporodi, dotakla se i Milana Popvića. Severina je iznela do sada nepoznate detalje iz perioda kada je trebalo da s eporodi, dotakla se i Milana Popvića. Severina se za hrvatske… »
"Ležala sam na odeljenju za onkološke bolesnike": Severina otkrila kroz šta je prošla nakon prođaja: "Kada Milan ode…

"Ležala sam na odeljenju za onkološke bolesnike": Severina otkrila kroz šta je prošla nakon prođaja: "Kada Milan ode…

Blic 30.04.2024
Severina Vučković godinama vodi borbu za starateljstvo nad sinom Aleksandrom sa Milanom Popovićem, a sada je pevačica prvi put otkrila kako je izgledao njen porođaj. Severina je ispričala kako je pred porođaj ležala na onkološkom odeljenju, i… »
Severina pre porođaja ležala na onkološkom odeljenju, razlog je šokantan: "Nisu znali šta će sa mnom"

Severina pre porođaja ležala na onkološkom odeljenju, razlog je šokantan: "Nisu znali šta će sa mnom"

Telegraf 30.04.2024
Pevačica otkrila detalje života o kojima do sada nije govorila. Hrvatska zvezda Severina se porodila i na svet donela sina Aleksandra pre 12 godina, a nedavno se prisetila kako su izgledali ti dani u porodilištu. Ona je za tamošnje medije otkrila… »
„Pre porođaja sam ležala na odeljenju za onkološke bolesnike“: Severina prvi put o teškom periodu života, dotakla se i…

„Pre porođaja sam ležala na odeljenju za onkološke bolesnike“: Severina prvi put o teškom periodu života, dotakla se i…

Nova 30.04.2024
Severina se prisetila kako su izgledali njeni dani u porodilištu pre nego što je na svet donela svog sina Aleksandra 2012. godine. Pevačica Severina je sad po prvi put za hrvatske medije priznala da je pred porođaj ležala na onkološkom odeljenju… »
"Pred porođaj sam ležala na odeljenju za onkološke bolesnike" Severinino šok priznanje, dotakla se i Popovića: Krao mi je…

"Pred porođaj sam ležala na odeljenju za onkološke bolesnike" Severinino šok priznanje, dotakla se i Popovića: Krao mi je…

Kurir 30.04.2024
Severina se za hrvatske medije prisetila kako su izgledali njeni dani u porodilištu pre nego što je na svet donela svog sina Aleksandra 2012. godine. Pevačica je sad po prvi put priznala da je pred porođaj ležala na onkološkom odeljenju, ali i da je… »

Vesti dana »