Povezane vesti

Vojvodina gostuje ranjenim crno - belima! Bandović: Partizan je sada najopasniji

Vojvodina gostuje ranjenim crno - belima! Bandović: Partizan je sada najopasniji

Kurir pre 28 dana
Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović rekao je da očekuje još jednu tešku utakmicu protiv Partizana i istakao da serija poraza i promene u timu mogu da učine crno-bele još opasnijim. "Očekuje nas teška utakmica protiv velikog tima, iako… »
Albert Nađ i zvanično novi trener Partizana

Albert Nađ i zvanično novi trener Partizana

Radio sto plus pre 28 dana
“Nakon što su završene sve formalnosti, Albert Nađ je imenovan za novog šefa stručnog štaba Partizana. Ugovor je potpisan na godinu i po dana”, saopštio je klub iz Humske. Posle serije poraza, Partizan je juče smenio dosadašnjeg trenera Igora… »
Bandović pred gostovanje Voše u Humskoj: "Neće nas zavaravati situacija u Partizanu"

Bandović pred gostovanje Voše u Humskoj: "Neće nas zavaravati situacija u Partizanu"

Telegraf pre 28 dana
Bandović ističe da neće odstupati od svojih ideja, bez obzira na rivala. Trener Vojvodine Božidar Bandović očekuje još jednu tešku utakmicu, na gostovanju ekipi Partizana u četvrtak u 16:55 Humskoj. Bandović poziva na oprez i ističe da ih neće… »
Bandović: Partizan sada najopasniji, za nas je svaka utakmica finale

Bandović: Partizan sada najopasniji, za nas je svaka utakmica finale

RTV pre 28 dana
NOVI SAD - Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović izjavio je danas da očekuje težak meč protiv Partizana i dodao da bi njegov tim trebalo da prikaže isto zalaganje kao na utakmici sa Crvenom zvezdom. Fudbaleri Vojvodine su pre dva dana u Novom… »
Partizan muku muči sa odbranom: Marković i Kovačević ne igraju protiv Vojvodine

Partizan muku muči sa odbranom: Marković i Kovačević ne igraju protiv Vojvodine

Telegraf pre 29 dana
Kapiten upitan do kraja sezone, dok mladi štoper ima parne kartone. Dva dana, odnosno dva treninga ima Albert Nađ da pripremi ekipu Partizana za meč sa Vojvodinom (četvrtak, 17.00, Arena sport Premium 1), a otežavajuća okolnost će mu svakako… »
Najbolji fudbaler Partizana se oglasio zbog otkaza duljaju! Saldanja ekspresno reagovao posle smene trenera, evo šta je…

Najbolji fudbaler Partizana se oglasio zbog otkaza duljaju! Saldanja ekspresno reagovao posle smene trenera, evo šta je…

Kurir pre 29 dana
Najbolji strelac Partizana i Super lige Srbije, Mateuš Saldanja, oglasio se emotivnom porukom nakon smene Igora Duljaja. Uprava crno-belih je odlučila da prekine saradnju sa temperamentnim trenerom nakon serije od četiri poraza. Brazilac, koji je… »
Ovo je prvi igrač Partizana koji se oglasio posle smene Duljaja: "Pomogli ste mi da budem ono što sam danas"

Ovo je prvi igrač Partizana koji se oglasio posle smene Duljaja: "Pomogli ste mi da budem ono što sam danas"

Telegraf pre 29 dana
Brazilac Saldanja se oglasio na društvenim mrežama. Brazilski napadač Mateuš Saldanja prvi je fudbaler Partizana koji se javno oglasio nakon što je klub smenio doskorašnjeg trenera Igora Duljaja! Duljaj je, podsetimo, otkaz dobio u ponedeljak veče… »

Vesti dana »