Povezane vesti

Ronaldo objavio prodaju Kruzeira, kluba čiji je vlasnik postao pre dve godine

Ronaldo objavio prodaju Kruzeira, kluba čiji je vlasnik postao pre dve godine

Dnevnik pre 28 dana
Legendarni brazilski fudbaler Ronaldo objavio je prodaju Kruzeira, kluba čiji je vlasnik postao pre dve godine. "Moja misija je ostvarena. Cilj je bio da obnovim Kruzeiro, da ga vratim tamo gde mu je mesto i da ga predam pravoj osobi", rekao je svetski… »
Ronaldo prodao Kruzeiro vlasniku supermarketa

Ronaldo prodao Kruzeiro vlasniku supermarketa

Sportski žurnal pre 28 dana
Pedro Figueiredo je za 90 odsto akcija brazilskog kluba platio 117 miliona dolara. Nekadašnji brazilski reprezentativac Ronaldo saopštio je da je prodao fudbalski klub Kruzeiro. Ronaldo je 2021. kupio 90 odsto akcija Kruzeira za 78 miliona dolara… »
Suze u Brazilu: Pravi Ronaldo u centru pažnje

Suze u Brazilu: Pravi Ronaldo u centru pažnje

Večernje novosti pre 28 dana
Nekadašnji brazilski reprezentativac Ronaldo saopštio je danas da je prodao fudbalski klub Kruzeiro, prenosi AP. FOTO: Tanjug/AP Ronaldo je 2021. kupio 90 odsto akcija Kruzeira za 78 miliona dolara. Detalji o prodaji nisu saopšteni, ali lokalni mediji… »
Ronaldo „vratio“ Kruzeiro gde mu je mesto, pa ga prodao

Ronaldo „vratio“ Kruzeiro gde mu je mesto, pa ga prodao

Sport klub pre 29 dana
Legendarni brazilski fudbaler Ronaldo objavio je prodaju Kruzeira, kluba čiji je vlasnik postao pre dve godine. „Moja misija je ostvarena. Cilj je bio da obnovim Kruzeiro, da ga vratim tamo gde mu je mesto i da ga predam pravoj osobi“, rekao je… »
Ronaldo prodao klub

Ronaldo prodao klub

B92 pre 29 dana
Legendarni brazilski fudbaler Ronaldo objavio je prodaju Kruzeira, kluba čiji je vlasnik postao pre dve godine. "Moja misija je ostvarena. Cilj je bio da obnovim Kruzeiro, da ga vratim tamo gde mu je mesto i da ga predam pravoj osobi", rekao je svetski… »

Vesti dana »