Povezane vesti

Oglasio se Duško Knežević: Dolazim sa plavom torbom, mnogima neće biti prijatno

Oglasio se Duško Knežević: Dolazim sa plavom torbom, mnogima neće biti prijatno

Kurir 30.04.2024
"Pristao sam da se vratim u Crnu Goru posle odluka suda da budem izručen. Proceduralno nismo koristili mogućnosti koje smo imali, jer se vrši pljačka moje imovine u Crnoj Gori i htio sam da dođem da to zaustavim, ali i da dokažem svoju nevinost, jer… »
Kneževića uz jake mere bezbednosti doveli u zgradu Višeg suda u Podgorici: Na aerodromu ga dočekala policija

Kneževića uz jake mere bezbednosti doveli u zgradu Višeg suda u Podgorici: Na aerodromu ga dočekala policija

Kurir 30.04.2024
Duško Knežević danas u 13.46 časova je uz velike mere bezbednosti u doveden u zgradu Višeg suda u Podgorici. On je danas izručen iz Velike Britanije u Crnu Goru, a reporteri Vijesti javili su da je u 13.29 časova Vladin avion u kojem je bio… »
Sud u Podgorici potvrdio pritvor Dušku Kneževiću

Sud u Podgorici potvrdio pritvor Dušku Kneževiću

N1 Info 30.04.2024
Okrivljenom Dušku Kneževiću (64), predsedniku Atlas grupe, večeras je vanraspravno veće suda u Podgorici potvrdilo pritvor. Njemu je pritvor određen zbog opasnosti od bekstva, prenose Vijesti. On je danas izručen Crnoj Gori iz Velike Britanije, a u… »
Sud u Podgorici potvrdio pritvor Dušku Kneževiću, protiv predsednika Atlas grupe podignute tri optužnice

Sud u Podgorici potvrdio pritvor Dušku Kneževiću, protiv predsednika Atlas grupe podignute tri optužnice

Euronews 30.04.2024
Okrivljenom Dušku Kneževiću (64), predsedniku Atlas grupe, večeras je vanraspravno veće suda u Podgorici potvrdilo pritvor. Njemu je pritvor određen zbog opasnosti od bekstva, prenele su Vijesti. On je danas izručen Crnoj Gori iz Velike Britanije… »
Knežević: Pristao sam na izručenje Crnoj Gori, dolazim sa plavom torbom, mnogima neće biti prijatno

Knežević: Pristao sam na izručenje Crnoj Gori, dolazim sa plavom torbom, mnogima neće biti prijatno

Novi magazin pre 31 dana
Biznismen Duško Knežević, vlasnik Atlas grupe, protiv kojeg je podignuto osam optužnica u Crnoj Gori, izjavio je da je pristao na izručenje pre nego je iskoristio sve pravne mehanizme, jer ne želi da dozvoli da mu se i dalje pljačka imovina. On će… »
Knežević: Dolazim u Crnu Goru sa „plavom torbom“, mnogima neće biti prijatno

Knežević: Dolazim u Crnu Goru sa „plavom torbom“, mnogima neće biti prijatno

N1 Info pre 31 dana
Optuženi biznismen Duško Knežević, koji je danas izručen Crnoj Gori, kazao je za Vijesti da u tu zemlju stiže sa "plavom torbom" i da mnogima nije prijatno što dolazi. Poručio je i da je pristao na izručenje pre nego je iskoristio sve pravne… »
"Dolazim sa plavom torbom" Oglasio se Knežević pred povratak u Crnu Goru - Mnogima nije prijatno što se vraćam

"Dolazim sa plavom torbom" Oglasio se Knežević pred povratak u Crnu Goru - Mnogima nije prijatno što se vraćam

Večernje novosti pre 31 dana
DOSTINI nije prijatno što dolazim… Izdržaću, izdržao sam i gore, kazao je Knežević. Foto: V. Danilov Optuženi biznismen Duško Knežević kazao je za podgoričke Vijesti da u Crnu Goru stiže sa plavom torbom i da mnogima nije prijatno što… »

Vesti dana »