Povezane vesti

Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Politika pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas na ručku ambasadore azijskih zemalja, koje je upoznao sa izazovima sa kojima se suočava Srbija. „Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim i… »
Vučić sa ambasadorima država Azije o regionalnim i geopolitičkim pitanjima

Vučić sa ambasadorima država Azije o regionalnim i geopolitičkim pitanjima

Danas 30.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ambasadorima država Azije o regionalnim i geopolitičkim pitanjima. „Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim i geopolitičkim prilikama… »
Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

RTV 30.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas na ručku ambasadore azijskih zemalja, koje je upoznao sa izazovima sa kojima se suočava Srbija. "Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim… »
"Ponosan sam na prijateljstvo": Vučić se sastao sa ambasadorima azijskih zemalja (foto)

"Ponosan sam na prijateljstvo": Vučić se sastao sa ambasadorima azijskih zemalja (foto)

Blic 30.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je na ručku ambasadore azijskih zemalja. - Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim i geopolitičkim prilikama, detaljno ih upoznavši sa svim izazovima i… »
Vučić sa azijskim ambasadorima o pritiscima i izazovima sa kojima se suočava Srbija

Vučić sa azijskim ambasadorima o pritiscima i izazovima sa kojima se suočava Srbija

Sputnik 30.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je na ručku ambasadore azijskih zemalja, koje je upoznao sa izazovima sa kojima se suočava Srbija. Naveo je da je ponosan na prijateljstvo i poštovanje koje Srbija ima, posebno među azijskim zemljama, u… »
Vučić sa ambasadorima azijskih zemalja: Upoznao sam ih sa izazovima s kojima se suočava Srbija FOTO

Vučić sa ambasadorima azijskih zemalja: Upoznao sam ih sa izazovima s kojima se suočava Srbija FOTO

B92 30.04.2024
Aleksandar Vučić ugostio je na ručku ambasadore azijskih zemalja. Tom prilikom on je na svom nalogu na Instagramu napisao: "Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim i geopolitičkim prilikama… »
"Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji" Predsednik Vučić ih ugostio na ručku (foto)

"Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji" Predsednik Vučić ih ugostio na ručku (foto)

Kurir 30.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je na ručku ambasadore azijskih zemalja. "Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim i geopolitičkim prilikama, detaljno ih upoznavši sa… »
Ponosan na prijateljstvo i poštovanje Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Ponosan na prijateljstvo i poštovanje Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Dnevnik 30.04.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas na ručku ambasadore azijskih zemalja, koje je upoznao sa izazovima sa kojima se suočava Srbija. "Sa našim prijateljima, ambasadorima azijskih zemalja u Srbiji, razgovarao sam o regionalnim… »
Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Vučić sa azijskim ambasadorima o izazovima sa kojima se Srbija suočava

Telegraf 30.04.2024
"Takva podrška za Srbiju predstavlja veru u drugačije i bolje sutra za sve nas", poručio je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je danas na ručku ambasadore azijskih zemalja, koje je upoznao sa izazovima sa kojima se suočava Srbija… »

Vesti dana »