Povezane vesti
Bili Ajliš najavila veliku turneju: Pevačica će posetiti i Evropu, nastupa u gradu koji nam je baš blizu
Blic 30.04.2024
Bili Ajliš kreće na svetsku turneju kako bi promovisala svoj predstojeći treći albumu, "Hit Me Hard and Soft", koji će biti objavljen 17. maja. Turneja koja se trenutno priprema počeće u septembru u Kvebeku i nastaviti kroz Severnu Ameriku do decembra. U… »
Bili Ajliš najavila svetsku turneju
B92 30.04.2024
Američka pevačica Bili Ajliš najavila je novu svetsku turneju, koja počinje u Kvebek Sitiju u Kanadi 29. septembra i završava se u Dablinu 27. jula 2025. Pretprodaja počinje danas, a sve preostale karte biće dostupne u petak na njenom sajtu… »
Vesti dana »
Hitno upozorenje na oluju za područja Zapadne i Istočne Srbije, Šumadije i Pomoravlja
Serbian News Media pre 5 minutajoš 29 povezanih
Nevreme poharalo Sloveniju, haos počeo u Hrvatskoj! U Zagrebu potop, stabla padaju na kola: Veći deo Jadrana u opasnosti, izdato upozorenje
Blic pre 29 minutajoš 51 povezana
Fidan: Izraelski ekspanzionizam ostaje primarno bezbednosno pitanje u regionu
RTV pre 34 minutajoš 18 povezanih
Telekom prikupio 1,95 milijardi evra prodajom korporativnih obveznica
Forbes pre 2 satajoš 16 povezanih



