Povezane vesti

Andrej Rubljov eliminisao Karlosa Alkaraza u Madridu

Andrej Rubljov eliminisao Karlosa Alkaraza u Madridu

Politika pre 20 dana
Ruski teniser Andrej Rubljov eliminisao je danas Karlosa Alkaraza u četvrtfinalu Mastersa u Madridu rezultatom 4:6, 6:3, 6:2. Alkaraz je osvajao titulu u glavnom gradu Španije prošle i pretprošle godine. Rubljov će u polufinalu igrati protiv boljeg… »
Lehečka rastužio Madrid i izbacio Nadala - Da li je ovo bio "poslednji ples"?

Lehečka rastužio Madrid i izbacio Nadala - Da li je ovo bio "poslednji ples"?

Sportske.net pre 20 dana
Španski teniser Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u četvrtfinale mastersa u Madridu. Jedan od dvojice najboljih igrača svih vremena nikako ne uspeva da se vrati na stare staze pred Rolan Garos, posle dugačkog odsustva zbog povrede. U Madridu je… »
"Rolan Garos, ne znam..." Rafael Nadal utučen nakon poraza, a izjavom zabrinuo navijače

"Rolan Garos, ne znam..." Rafael Nadal utučen nakon poraza, a izjavom zabrinuo navijače

Večernje novosti pre 20 dana
IZGUBIO je Rafael Madrid u svom poslednjem meču na ATP mastersu u Španiji, a navijačima nakon toga nije bilo lako. Po izjavama zaključuje se ni "biku sa Majorke". Foto: Profimedia Slavio je u četvrtfinalu madridskog mastersa Jirži Lehečka 2:0 u… »
Noć kada je Madrid plakao zbog Rafe (VIDEO)

Noć kada je Madrid plakao zbog Rafe (VIDEO)

Sport klub pre 20 dana
Rafael Nadal poražen je od Jiržija Lehečke sa 7:5 6:4 u osmini finala Mastersa u Madridu. Bio je to, po svoj prilici, poslednji put da ga je publika u španskoj prestonici videla na terenu. Zato, nije ni čudo da su osledije ovacije, a i poneka suza na… »
Ona je plakala kao kiša zbog Nadala! Rafinu sestru retko viđamo u javnosti, a sad su kamere samo nju snimale!

Ona je plakala kao kiša zbog Nadala! Rafinu sestru retko viđamo u javnosti, a sad su kamere samo nju snimale!

Mondo pre 20 dana
Sestru Rafe Nadala retko vidimo u javnosti, a sada Maribel nije mogla da zadrži suze... Sestru Rafe Nadala retko vidimo u javnosti, a sada Maribel nije mogla da zadrži suze... Rafael Nadal potvrdio je da će mu 2024. godina biti poslednja u karijeri… »
Grcala u suzama zbog nadalovih reči! Ko je tajanstvena plavuša koja se slomila zbog Rafine odluke? Čuvenom Špancu je veoma…

Grcala u suzama zbog nadalovih reči! Ko je tajanstvena plavuša koja se slomila zbog Rafine odluke? Čuvenom Špancu je veoma…

Kurir pre 20 dana
Rafael Nadal potvrdio je da će mu 2024. godina biti poslednja u karijeri. Pokušava da pronađe pravu formu i da pokaže najbolji nivo tenisa pred Rolan Garos i Olimpijske igre, ali mu za sada ne ide. Na turniru u Madridu izgubio je od Jirija Lehečke i… »
Rafael Nadal: Nisam siguran da li ću igrati na Rolan Garosu

Rafael Nadal: Nisam siguran da li ću igrati na Rolan Garosu

Vesti online pre 20 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da još nije odlučio da li će igrati na predstojećem Rolan Garosu, prenose španski mediji. Nadal je sinoć poražen u osmini finala Mastersa u Madridu od Čeha Jiržija Lehečke 7:5, 6:4. Nadal se emotivno… »
Češki teniser Jirži Lehečka eliminisao Rafaela Nadala

Češki teniser Jirži Lehečka eliminisao Rafaela Nadala

Politika pre 20 dana
Češki teniser Jirži Lehečka pobedio je večeras Španca Rafaela Nadala u osmini finala Mastersa u Madridu rezultatom 7:5, 6:4. Nadal je pokazao veliku želju i borbu, ali nije mogao više na turniru, gde je pet puta osvojio titulu. Lehečka će u… »
Rafael Nadal: Nisam siguran da li ću igrati na Rolan Garosu

Rafael Nadal: Nisam siguran da li ću igrati na Rolan Garosu

Politika pre 20 dana
MADRID – Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da još nije odlučio da li će igrati na predstojećem Rolan Garosu, prenose španski mediji. Nadal je sinoć poražen u osmini finala Mastersa u Madridu od Čeha Jiržija Lehečke 7:5, 6:4. Nadal se… »
Spektakl na oproštaju Nadala: Svi su plakali u Madridu (video)

Spektakl na oproštaju Nadala: Svi su plakali u Madridu (video)

Sportski žurnal pre 20 dana
Organizatori priredili svečani program za zbogom. Rafael Nadal je igrao dobro u Madridu, konačno nije napustio takmičenje povređen i stigao je do osmine finala. Pobedio ga je Jirži Lehečka 7:5, 6:4. Tako se oprostio od publike u domovini, jer mu je… »
Veče puno emocija u Madridu: Ceo stadion je plakao nakon poraza Rafaela Nadala! (video)

Veče puno emocija u Madridu: Ceo stadion je plakao nakon poraza Rafaela Nadala! (video)

Hot sport pre 20 dana
Nadal najverovatnije po poslednji put u Madridu Rafael Nadal ispao je sa turnira u Madridu tako što je izgubio od Čeha Jiržija Lehečke sa 2:0 (7:5, 6:4). Iskoristio je Lehečka to što je Španac na zalasku karijere, što se nikada do sada nisu… »
Nadal nesiguran oko Rolan Garosa, evo kad objavljuje odluku

Nadal nesiguran oko Rolan Garosa, evo kad objavljuje odluku

Sportske.net pre 20 dana
Porazom od Čeha Jirija Lehečke, Rafael Nadal je završio svoje poslednje učešće u Madridu. Lehečka ga je eliminisao sa 7:5, 6:4. "Ovo je bio poseban dan za mene. Rekao sam zbogom Madridu, ali moja karijera se nastavlja", poručio je španski… »
VIDEO Emotivni govor Nadala zbog kog je plakao Madrid: „Telo mi šalje signale…“

VIDEO Emotivni govor Nadala zbog kog je plakao Madrid: „Telo mi šalje signale…“

Nova pre 20 dana
Rafael Nadal poražen je od Čeha Jiržija Lehečke u trećoj rundi mastersa u Madridu u dva seta sa 7:5, 6:4, a posle borbe je potvrdio da mu je ovo bio poslednji meč u karijeri na ovom turniru. Organizovana je mala ceremonija „oproštaja“ Madrida… »
Da li je ovo najava Nadalovog kraja: "Telo mi dugo šalje signale"

Da li je ovo najava Nadalovog kraja: "Telo mi dugo šalje signale"

B92 pre 20 dana
Španski teniser Rafael Nadal uz bujicu emocija se oprostio od Mastersa u Madridu, za koji je istakao da mu je bio važniji od grend slemova. Nadal je u utorak uveče poražen od Jirija Lehečke i time odigrao svoj poslednji profesionalni meč u gradu… »
VIDEO Ceo Madrid plakao zbog Rafe: Da li se nazire kraj slavne karijere?

VIDEO Ceo Madrid plakao zbog Rafe: Da li se nazire kraj slavne karijere?

Nova pre 20 dana
Emotivno je bilo prošle noći kada je Rafael Nadal poražen od Čeha Jiržija Lehečke u trećoj rundi mastersa u Madridu u dva seta sa 7:5, 6:4. Lehečka je slavio oduzevši bivšem petostrukom šampionu ovog mastersa servis u pretposlednjem gemu prvog… »
Lehečka eliminisao Nadala u Madridu

Lehečka eliminisao Nadala u Madridu

Sportski žurnal pre 20 dana
Češki teniser će u četvrtfinalu igrati lrotiv Rusa Danila Medvedeva. Češki teniser Jirži Lehečka pobedio je večeras Španca Rafaela Nadala u osmini finala mastersa u Madridu rezultatom 7:5, 6:4. Nadal je pokazao veliku želju i borbu, ali nije… »
Suze na nadalovom oproštaju! Svi su plakali kad je Rafa rekao da je kraj: Telo mi šalje signale...

Suze na nadalovom oproštaju! Svi su plakali kad je Rafa rekao da je kraj: Telo mi šalje signale...

Mondo pre 20 dana
Rafael Nadal je potvrdio da mu je ovo bilo poslednje učešće na mastersu u Madridu. Rafael Nadal je potvrdio da mu je ovo bilo poslednje učešće na mastersu u Madridu. Iako je Rafael Nadal igrao veoma dobro u Madridu, učešće na turniru završio je… »

Vesti dana »