Povezane vesti

Došle u parlament tip-top sređene! Pogledajte kako su se doterale ministarke buduće vlade Miloša Vučevića za današnju…

Došle u parlament tip-top sređene! Pogledajte kako su se doterale ministarke buduće vlade Miloša Vučevića za današnju…

Kurir pre 27 dana
U Skupštini Srbije danas se održava sednica na čijem dnevnom redu je izbor Vlade i polaganje zakletve predsednika i članova Vlade. Ministarke koje će sedeti u Nemanjinoj 11 su se za ovu sednicu posebno uredile. Pogledajte za koje odevne kombinacije… »
Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Politika pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je danas da je „počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji”. Ona je na televiziji… »
Đurđević Stamenkovski uoči sednice Skupštine o vladi: Uneću novu energiju, zahvalna sam na prilici da budem najmlađa…

Đurđević Stamenkovski uoči sednice Skupštine o vladi: Uneću novu energiju, zahvalna sam na prilici da budem najmlađa…

Danas pre 28 dana
Milica Đurđević Stamenkovski, liderka Zavetnika i kandidatkinja za ministarku za brigu o porodici i demografiju, uoči današnje sednice Skupštine na kojoj će se raspravljati o novoj vladi, zahvaljuje se mandataru, Milošu Vučeviću, i predsedniku… »
Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Beta pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je danas da je "počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji". Ona je na televiziji Pink… »
Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

N1 Info pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je da je "počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji". Ona je na televiziji Pink… »
Đurđević Stamenkovski: Talas dekadencije koji dolazi sa Zapada je namerio da porodicu potpuno dezintegriše

Đurđević Stamenkovski: Talas dekadencije koji dolazi sa Zapada je namerio da porodicu potpuno dezintegriše

NIN pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je danas da je "počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji". Ona je na televiziji Pink… »
Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Nedeljnik pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je da je „počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji“. Ona je na televiziji Pink… »
Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Đurđević Stamenkovski: Počastvovana sam prilikom da služim svojoj zemlji kao ministarka

Novi magazin pre 28 dana
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, koja je predložena za ministarku za brigu o porodici i demografiju u novoj Vladi Srbije, izjavila je danas da je "počastvovana prilikom da služi svojoj zemlji". Ona je na televiziji Pink… »
Milica zavenica nova je ministarka za brigu o porodici i demografiju! Evo koja je bila njena najveća i najvažnija bitka u…

Milica zavenica nova je ministarka za brigu o porodici i demografiju! Evo koja je bila njena najveća i najvažnija bitka u…

Kurir pre 28 dana
Milica Đurđević Stamenkovski, koja je i predsednica Srpske stranke Zavetnici, u novoj vladi biće na čelu Ministarstva za brigu o porodici i demografiju. Rođena je 1990. godine u Beogradu, a odrasla je u Kaluđerici. Završila je Prvu beogradsku… »

Vesti dana »