Povezane vesti

Vesić: Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar građevinarstva VIDEO

Vesić: Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar građevinarstva VIDEO

B92 01.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru Milošu Vučeviću i SNS na predlogu da u novoj vladi ponovo obavlja tu funkciju. Vesić je istakao da će se… »
Vesić:Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar, trudiću se da je opravdam

Vesić:Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar, trudiću se da je opravdam

Politika 01.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru Milošu Vučeviću i Srpskoj naprednoj stranci (SNS) na predlogu da u novoj vladi ponovo obavlja tu… »
Vesić: Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar, trudiću se da je opravdam

Vesić: Zahvalan sam na šansi da ponovo budem ministar, trudiću se da je opravdam

NIN 01.05.2024
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru Milošu Vučeviću i Srpskoj naprednoj stranci (SNS) na predlogu da u novoj vladi ponovo obavlja tu… »
Vesić: Samo ove godine treba da se završi 166 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

Vesić: Samo ove godine treba da se završi 166 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

Telegraf 01.05.2024
Očekuje se da ćemo već do kraja godine imati prve vozove koji će krenuti prugom Novi Sad - Subotica. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru… »

Vesti dana »