Povezane vesti
Tri decenije od kobne trke u Imoli: Ajrton Sena – heroj detinjstva, uzor zrelosti
Sportski žurnal 01.05.2024
Na današnji dan, pre 30 godina, prestalo je da kuca srce jednog od najvećih virtuoza za volanom. Tog kobnog vikenda, na stazi u Imoli, napustio nas je Ajrton Sena, kad je pri velikoj brzini izgubio kontrolu nad bolidom u krivini Tamburelo. TRAGIČNA… »
Tri decenije bez Sene: Sećanje na legendarnog vozača Formule 1, trostrukog šampiona, najvećeg svih vremena
Večernje novosti 01.05.2024
PROŠLE su tri decenije od tragične smrti legendarnog Ajrtona Sene. Vreme neumitno teče poput reke, ali uspomene na globalnog superstara, koji je tada imao 34 godine i bio smatran za najboljeg automobilistu svih vremena, ne plivaju u zaborav. Foto… »
Legende nikad ne umiru: 30 godina od smrti Airtona Sene
B92 01.05.2024
Na današnji dan, 1. maja 1994. godine, poginuo je legendarni Airton Sena. Trostruki svetski šampion preminuo je dok je vodio na Velikoj nagradi San Marina koja se vozila na stazi Imola, a imao je 34 godine. Seninoj sahrani prisustvovalo je više od… »
Vesti dana »

Savet za kulturu usvojio Mićinovu inicijativu o spomeniku žrtvama novosadske tragedije
Radio 021 pre 49 minutajoš 13 povezanih

Novosadski studenti u blokadi pozivaju građane na protest zbog ukidanja pritvora SNS aktivistima
Danas pre 44 minutajoš 13 povezanih

Studentu koji je napao profesorku i portira na Pravnom fakultetu određeno zadržavanje
RTV pre 24 minutajoš 59 povezanih

Viši sud doneo odluku: Ukinut pritvor optuženima za napad na studente u blokadi u Novom Sadu
Mondo pre 9 minutajoš 21 povezana