Povezane vesti

Milojević: Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača

Milojević: Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača

Politika pre 28 dana
Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača, kao i uvek. Nemam dilemu da će publika doći u velikom broju, izjavio je danas trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči meča sa TSC-om iz Bačke Topole. Fudbaleri Crvene zvezde… »
Milojević: Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača

Milojević: Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača

Sportski žurnal pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće sutra od 19 časova ekipu TSC-a u 33. kolu Super lige. - Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača, kao i uvek. Nemam dilemu da će publika doći u velikom broju - izjavio je trener Crvene zvezde Vladan… »
Milojević: Ne vidim zašto bih razgovarao sa Lazetićem

Milojević: Ne vidim zašto bih razgovarao sa Lazetićem

B92 pre 27 dana
Značilo bi nam da na Marakani bude što više navijača, kao i uvek. Nemam dilemu da će publika doći u velikom broju, izjavio je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević uoči meča sa TSC-om iz Bačke Topole. Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće… »
Milojević o „sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli“

Milojević o „sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli“

Sport klub pre 27 dana
TSC je u četvrtak gost na Marakani (19.00), a posle prethodnog duela kluba iz Bačke Topole sa Crvenom zvezdom veliku pažnju izazvala je konstatacija trenera Žarka Lazetića da "sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli". Vladan Milojević je pred… »
Zašto bih pričao o "sila boga ne moli"? Milojević o čuvenoj izjavi Žarka Lazetića!

Zašto bih pričao o "sila boga ne moli"? Milojević o čuvenoj izjavi Žarka Lazetića!

Mondo pre 27 dana
Trener Crvene zvezde nije želeo da produbi konflikt, već je govorio o poštovanju rivala i Žarka Lazetića. Trener Crvene zvezde nije želeo da produbi konflikt, već je govorio o poštovanju rivala i Žarka Lazetića. Crvena zvezda se priprema za meč… »
Milojević odgovorio lazetiću: ‘Nisam razgovarao sa njim, nije to pitanje za mene!’

Milojević odgovorio lazetiću: ‘Nisam razgovarao sa njim, nije to pitanje za mene!’

Hot sport pre 27 dana
Na korak su od nove titule. Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 19 časova dočekuju TSC na Marakani u okviru trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije, a o značaju toga da na stadionu bude što više navijača govorio je šef stručnog štaba Vladan… »
Milojević odgovorio Lazetiću: "Ne znam šta je time hteo da kaže"

Milojević odgovorio Lazetiću: "Ne znam šta je time hteo da kaže"

Sportske.net pre 27 dana
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da nije pročitao komentar Žarka Lazetića uoči sutrašnje utakmice sa TSC. Posle dva vezana derbija za Crvenu zvezdu, usledio je meč sa Vojvodinom, a sada je na redu još jedan težak susret… »
"Gajim simpatije prema njemu!" Vladan Milojević o oštroj izjavi trenera rivala, ali i meču koji Zvezdi može da donese…

"Gajim simpatije prema njemu!" Vladan Milojević o oštroj izjavi trenera rivala, ali i meču koji Zvezdi može da donese…

Večernje novosti pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 19 časova dočekuju TSC na Marakani u okviru trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije, a o značaju toga da na stadionu bude što više navijača govorio je šef stručnog štaba aktulčnog prvaka Vladan Milojević… »
Vučić o Vlahoviću: Gledao sam ga sa Vukanom, strašno je ambiciozan

Vučić o Vlahoviću: Gledao sam ga sa Vukanom, strašno je ambiciozan

Večernje novosti pre 28 dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučin u Surčinu obilazi radove na projektu EXPO 2027, kao i početak radova na Nacionalnom stadionu u Surčinu. Foto: AP Predsednik Vučić govorio je o Dušanu Vlahoviću, napadaču Juventusa i reprezentacije Srbije. -… »
Zna Mile zašto Vučić: Bitno je da ne izgubimo od Engleske i Slovenije na Euro 2024

Zna Mile zašto Vučić: Bitno je da ne izgubimo od Engleske i Slovenije na Euro 2024

Večernje novosti pre 28 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje svečanom otvaranju radova na Nacionalnom stadionu u Surčinu, a nezaobilazna tema sa gostima bio je fudbal i naredno Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Foto: Tanjug Srbija će nakon 24 godine nastupiti na… »

Vesti dana »