Povezane vesti

''Nova energija'' u Partizanu, tu je i ''zaboravljeni'' napadač!

''Nova energija'' u Partizanu, tu je i ''zaboravljeni'' napadač!

Sportske.net 01.05.2024
Posle najnovije serije poraza i izgubljenih šansi da se domogne bar jednog trofeja do kraja sezone, uprava Partizana odlučila je da smeni trenera Igora Duljaja i za novog šefa struke postavi dosadašnjeg Duljajevog pomoćnika Alberta Nađa. On će svoj… »
Novi trener crno-belih: Verujem u sebe i tim, znam šta vole navijači Partizana (foto, video)

Novi trener crno-belih: Verujem u sebe i tim, znam šta vole navijači Partizana (foto, video)

Sportski žurnal 01.05.2024
Nađ rekao da očekuje reakciju fudbalera posle promene. Novi trener fudbalera Partizana Albert Nađ izjavio je danas da očekuje reakciju igrača posle četiri uzastopna poraza u svim takmičenjima i dodao da će crno-beli igrati na rezultat. Fudbaleri… »
Nađ: Verujem u sebe i tim, ali kofer je uvek spakovan

Nađ: Verujem u sebe i tim, ali kofer je uvek spakovan

Politika 01.05.2024
Novi trener fudbalera Partizana Albert Nađ rekao je danas da veruje u sebe, svoje saradnike i tim da će na kraju uspeti da osvoje drugo mesto u Superligi Srbije. „Sve se brzo izdešavalo. Imali smo lošu seriju utakmica, četiri poraza zaredom i ljudi… »
Nađ: Kofer je već spakovan, zadržaće me samo rezultati

Nađ: Kofer je već spakovan, zadržaće me samo rezultati

Sportski žurnal 01.05.2024
Trener Partizana istakao da najveću odgovornost ima prema pokojnom ocu. Upravni odbor Partizana je pre dva dana, posle serije neuspeha, odlučio da smeni šefa stručnog štaba Igora Duljaja i na njegovo mesto postavio je Alberta Nađa. Nađ je istakao… »
Nađ održao prvu konferenciju: Kofer je uvek spakovan

Nađ održao prvu konferenciju: Kofer je uvek spakovan

B92 01.05.2024
Novi trener Partizana Albert Nađ održao je svoju prvu konferenciju za medije u novoj ulozi. Pre samo dva dana on je zamenio Igora Duljaja, koji je u ponedeljak uveče smenjen sa mesta šefa stručnog štaba crno-belih. Iako je nedavno kao Duljajev… »
Albert Nađ gasi požar u Humskoj: Problemi u igračkom kadru postoje, ali to ne sme da nas sputa na putu do cilja

Albert Nađ gasi požar u Humskoj: Problemi u igračkom kadru postoje, ali to ne sme da nas sputa na putu do cilja

Euronews 01.05.2024
Nekada pomoćnik u štabu Igora Duljaja, Albert Nađ, promovisan je u novog šefa struke Partizana posle pada forme u završnici Superlige Srbije. Sada aktuelni trener je potpisao ugovor do kraja sledeće godine, tako da se može pretpostaviti da će… »
Otac nije dočekao da postanem trener Partizana: Albert Nađ emotivan na predstavljanju

Otac nije dočekao da postanem trener Partizana: Albert Nađ emotivan na predstavljanju

Večernje novosti 01.05.2024
Novi trener fudbalera Partizana Albert Nađ izjavio je danas da očekuje reakciju igrača posle četiri uzastopna poraza u svim takmičenjima i dodao da će crno-beli igrati na rezultat. FOTO: FK Partizan / Miroslav Todorović Upravni odbor Partizana je… »
Nađ: Verujem u sebe i tim, ali kofer je uvek spakovan

Nađ: Verujem u sebe i tim, ali kofer je uvek spakovan

Danas 01.05.2024
Novi trener fudbalera Partizana Albert Nađ rekao je danas da veruje u sebe, svoje saradnike i tim da će na kraju uspeti da osvoje drugo mesto u Super ligi Srbije. „Sve se brzo izdešavalo. Imali smo lošu seriju utakmica, četiri poraza zaredom i… »
Nađ: Igor je učinio mnogo, ali „kofer je odmah iza vrata“

Nađ: Igor je učinio mnogo, ali „kofer je odmah iza vrata“

Sport klub 01.05.2024
Partizan je pretrpeo tektonske promene u prethodna dva dana. Albert Nađ je novi šef stručnog štaba, a pred njim je težak posao već na zvaničnom debiju. Crno-bele očekuje meč sa Vojvodinom, a Nađ je pre svega izneo utiske povodom imenovanja na… »
Prvo obraćanje Nađa kao trenera: "Moj kofer je pored vrata, igrači moraju da se promene!"

Prvo obraćanje Nađa kao trenera: "Moj kofer je pored vrata, igrači moraju da se promene!"

Sportske.net 01.05.2024
Po prvi put se javnosti obratio Albert Nađ, novi šef struke Partizana koji je nasledio Igora Duljaja na čelu crno-belih i vodiće ekipu do kraja sezone. "Sve se dešavalo brzo. Imali smo lošu seriju utakmica, četiri poraza zaredom, tri poraza u… »
Albert Nađ promovisan u Partizanu: „Neću trošiti energiju na sudije, na to ne možemo da utičemo“ (video)

Albert Nađ promovisan u Partizanu: „Neću trošiti energiju na sudije, na to ne možemo da utičemo“ (video)

Hot sport 01.05.2024
Partizan promovisao novog šefa stručnog štaba Počinje nova era u Partizanu, novi trener je Albert Nađ i on će debitovati na utakmici protiv Vojvodine, koja se igra sutra od 17 časova u Humskoj. Pred utakmicu sa Starom damom, novinarima se obratio… »

Vesti dana »