Povezane vesti

Haris Džinović se oglasio nakon priče da ima novu devojku koja liči na Melinu

Haris Džinović se oglasio nakon priče da ima novu devojku koja liči na Melinu

Nova 01.05.2024
Haris Džinović oglasio se nakon i povodom priče da je uplovio u vezu sa 15 godina mlađom ženom. Kako se priča, reč je o ženi koja navodno mnogo liči na Melinu, ali pevač tvrdi da to – nije istina. „Odakle oni znaju da li sam ja našao… »
Svi bruje o vezi Harisa Džinovića sa novom devojkom, a evo sa kim je Melina u ljubavi: "Obasipa je skupocenim poklonima…

Svi bruje o vezi Harisa Džinovića sa novom devojkom, a evo sa kim je Melina u ljubavi: "Obasipa je skupocenim poklonima…

Blic 01.05.2024
Nakon 22 godine braka razveli su se Melina i Haris Džinović. Dok modna kreatorka uživa u ljubavi sa biznismenom, navodno i pevač ima novu ljubav. Modna kreatorka je napustila vilu na Senjaku u kojoj je živela sa pevačem i njihovo dvoje dece - sinom… »
"Kažem Kanu: 'Devojke se po danu love! On me zove i kaže - Jao tata, kakav si ti lav"': Haris Džinović otkrio kako savetuje…

"Kažem Kanu: 'Devojke se po danu love! On me zove i kaže - Jao tata, kakav si ti lav"': Haris Džinović otkrio kako savetuje…

Blic 01.05.2024
Pevač Haris Džinović se nedavno nakon 22 godine razveo od supruge Meline Džinović. Kako su pisali mediji, nakon razvoda Melina je u vezi sa biznismenom, dok je navodno i Haris Džinović našao devojku koja je 15 godina mlađa od njega. Deca, Kan i… »

Vesti dana »