Povezane vesti

Albert Nađ: Verujem u sebe i tim, znam šta vole navijači Partizana

Albert Nađ: Verujem u sebe i tim, znam šta vole navijači Partizana

IndeksOnline 01.05.2024
BEOGRAD – Novi trener fudbalera Partizana Albert Nađ izjavio je danas da očekuje reakciju igrača posle četiri uzastopna poraza u svim takmičenjima i dodao da će crno-beli igrati na rezultat. Upravni odbor Partizana je pre dva dana posle serije… »
Govoriću im za mnom, nikad juriš! Nađ odmah citirao čuvenog Hrvata: Trebaju mi pravi, ne najbolji!

Govoriću im za mnom, nikad juriš! Nađ odmah citirao čuvenog Hrvata: Trebaju mi pravi, ne najbolji!

Mondo 01.05.2024
Albert Nađ se obratio prvi put kao trener Partizana. Albert Nađ se obratio prvi put kao trener Partizana. Albert Nađ preuzeo je Partizan nakon otkaza koji je dobio Igor Duljaj, a "vatreno krštenje" imaće već u četvrtak u 17 časova u Humskoj… »
Otac nije doživeo da me vidi kao trenera Partizana! Emotivni Albert Nađ se obratio javnosti: Bio sam igrač, najmlađi…

Otac nije doživeo da me vidi kao trenera Partizana! Emotivni Albert Nađ se obratio javnosti: Bio sam igrač, najmlađi…

Kurir 01.05.2024
Novi trener Partizana, Albert Nađ, po prvi put od imenovanja za šefa stručnog štaba crno-belih obratio se medijima. Klub iz Humske će u četvrtak od 17 časova dočekati Vojvodinu u okviru trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije, a Nađ je… »
Albert Nađ: "Mnogi "prijatelji" su me pozvali kad sam imenovan, shvatio sam da mi je kofer odmah iza vrata..."

Albert Nađ: "Mnogi "prijatelji" su me pozvali kad sam imenovan, shvatio sam da mi je kofer odmah iza vrata..."

Telegraf 01.05.2024
Prva konferencija novog stratega Partizana. Fudbaleri Partizana dočekaće u okviru 33. kolu Superlige Srbije novosadsku Vojvodinu. Crno-beli su nedavno ostali bez trenera Igora Duljaja, koga je na klupi zamenio njegov doskorašnji pomoćnik Albert Nađ… »

Vesti dana »