Povezane vesti

Počinje izgradnja nacionalnog stadiona u Surčinu

Počinje izgradnja nacionalnog stadiona u Surčinu

Politika 01.05.2024
Prvog maja 2024. godine počinje izgradnja Nacionalnog stadiona, po svim standardima Fife i Uefe. Takođe su otpočeli i radovi na izgradnji kompleksa EXPO 2027. Ceremoniji su prisustvovali predsednik Aleksandar Vučići i prvi čovek FSS Dragan Džajić… »
Vučić: Srećan sam što gradimo ovakvu lepoticu

Vučić: Srećan sam što gradimo ovakvu lepoticu

IndeksOnline 01.05.2024
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je srećan što se gradi “fudbalska lepotica” – novi nacionalni stadion. On je na ceremoniji početka radova na izgradnji stadiona rekao da smo sanjali velike snove i za mnoge… »
Vučić: Finale Lige Evrope 2027. na Nacionalnom stadionu

Vučić: Finale Lige Evrope 2027. na Nacionalnom stadionu

Bujanovačke 01.05.2024
Bujanovac, Beograd, 1. maj 2024. (Foto snimak ekrana)- Finale Lige Evrope 2028. igraće se na Nacionalnom stadionu u Beogradu, najavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić novinarima tokom obilaska početnih radova na izgradnji nacionalnog stadiona u… »
Finale Evrolige 2028. u Beogradu

Finale Evrolige 2028. u Beogradu

Nedeljnik 01.05.2024
Izgradnja Nacionalnog stadiona zvanično počela u Surčinu, predsednik Vučić najavio da će narod birati zvanično ime, kao i da je već dogovoreno da finale Lige Evrope 2028. bude na njemu Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom obilaska pripremnih… »
Vučić: Srećan sam što ću ugostiti predsednika Kine, velikog prijatelja Srbije

Vučić: Srećan sam što ću ugostiti predsednika Kine, velikog prijatelja Srbije

IndeksOnline 01.05.2024
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je veoma srećan i ponosan što će ugostiti predsednika Kine Si Đinpinga 7. i 8. maja, koji je, kako je istakao, veliki vođa i veliki prijatelj Srbije. Predsednik je tokom obilaska… »
Vučić: Finale Lige Evrope 2028. godine na Nacionalnom stadionu u Surčinu

Vučić: Finale Lige Evrope 2028. godine na Nacionalnom stadionu u Surčinu

Radio sto plus 01.05.2024
A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Vučić je novinarima, prilikom obilaska radova koji su počeli na tom stadionu, rekao da će građani odlučiti kakvo će biti ime nacionalnog stadiona. “Ja sam mislio da se zove ‘Srbija’… »
Vučić: Srećan sam što ću ugostiti predsednika Kine, velikog prijatelja Srbije

Vučić: Srećan sam što ću ugostiti predsednika Kine, velikog prijatelja Srbije

Telegraf 01.05.2024
On je, istakao je Vučić, veliki prijatelj Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je veoma srećan i ponosan što će ugostiti predsednika Kine Si Đinpinga 7. i 8. maja, koji je, kako je istakao, veliki vođa i veliki prijatelj… »

Vesti dana »