Povezane vesti

Nakon 20 godina ćutanja Jovana govorila o srđanu: Nekada kolege i kumovi, a onda se desio krah!

Nakon 20 godina ćutanja Jovana govorila o srđanu: Nekada kolege i kumovi, a onda se desio krah!

Mondo pre 20 dana
Jovana Joksimović i Srđan Predojević bili su bliski prijatelji i kolege, da bi se nakon jednog događaja njihov odnos promenio. Jovana Joksimović i Srđan Predojević bili su bliski prijatelji i kolege, da bi se nakon jednog događaja njihov odnos… »
Radili su zajedno, postali kumovi, pa se razišli: Jovana Joksimović progovorila o odnosu sa Srđanom Predojevićem: "Žao mi…

Radili su zajedno, postali kumovi, pa se razišli: Jovana Joksimović progovorila o odnosu sa Srđanom Predojevićem: "Žao mi…

Blic pre 20 dana
Jovana Joksimović i Srđan Predojević bili su bliski prijatelji, kolege i jedan od omiljenih voditeljskih TV parova. Oni su svoje dugogodišnje prijateljstvo krunisali kumstvom, ali nakon 15 godina saradnje, Jovana i Srđan su prekinuli saradnju i… »
Jovana Joksimović nakon godina ćutanja progovorila o Srđanu Predojeviću

Jovana Joksimović nakon godina ćutanja progovorila o Srđanu Predojeviću

Nova pre 21 dana
Jovana Joksimović i Srđan Predojević bili su bliski prijatelji i kolege, da bi se nakon jednog događaja njihov odnos promenio. Iako su njih dvoje nakon godina zajedničkog rada i druženja prijateljstvo krunisali kumstvom, Jovana Joksimović i Srđan… »
20 Godina kolege i kumovi, a onda se dogodio krah: Jovana Joksimović nakon godina ćutanja progovorila o Srđanu: Žao mi…

20 Godina kolege i kumovi, a onda se dogodio krah: Jovana Joksimović nakon godina ćutanja progovorila o Srđanu: Žao mi…

Kurir pre 21 dana
Jovana Joksimović i Srđan Predojević bili su bliski prijatelji i kolege, da bi se nakon jednog događaja njihov odnos promenio. Iako su njih dvoje nakon godina zajedničkog rada i druženja prijateljstvo krunisali kumstvom, Jovana Joksimović i Srđan… »

Vesti dana »