Povezane vesti

Vodila jutarnji, zasukala rukave, pa umesila pogaču! Jovana Jeremić otkrila ako provodi Prvi maj

Vodila jutarnji, zasukala rukave, pa umesila pogaču! Jovana Jeremić otkrila ako provodi Prvi maj

Mondo 01.05.2024
Jovana Jeremić otkrila je kako obeležava 1. maj. Jovana Jeremić otkrila je kako obeležava 1. maj. Voditeljka “Pinka” Jovanu Jeremić praznične dane povodi u Grockoj gde živi njen novi izabranik Dragan, te pokazala kako se snalazi u ulozi… »
"1. Maj tradicionalno proslavljam radom" Jovana Jeremić o poslu i karijeri: Niti me interesuje brak, niti rađanje dece...

"1. Maj tradicionalno proslavljam radom" Jovana Jeremić o poslu i karijeri: Niti me interesuje brak, niti rađanje dece...

Kurir 01.05.2024
Voditeljku “Pinka” Jovanu Jeremić posetili smo u Grockoj gde živi njen novi izabranik Dragan, gde nam je pokazala kako se snalazi kao domaćica. Za Prvi maj tradicionalno će umestiti pogaču. - Za Prvi maj domaćica sprema pogaču, tako sam… »
(Video) "nit me interesuje brak, niti rađanje dece": Jovana Jeremić zasukla rukave u pekari svog dečka, pa otkrila šok…

(Video) "nit me interesuje brak, niti rađanje dece": Jovana Jeremić zasukla rukave u pekari svog dečka, pa otkrila šok…

Blic 01.05.2024
Voditeljku “Pinka” Jovanu Jeremić posetili smo u Grockoj gde živi njen novi izabranik Dragan, gde nam je pokazala kako se snalazi kao domaćica. Pošto će za Prvi maj tradicionalno umestiti pogaču, dan ranije razvukla je testo za kiflice koje će… »

Vesti dana »