Povezane vesti

Pevaču umro neko jako blizak! Potresnom objavom saopštio tužne vesti: Zašto ti brate moj?

Pevaču umro neko jako blizak! Potresnom objavom saopštio tužne vesti: Zašto ti brate moj?

Kurir 01.05.2024
Pevač Emir Habibović objavio je potresnu poruku na društvenoj mreži Instagram. On se oglasio i otkrio javnosti da je izgubio važnu osobu. - Zašto ti, brate moj? Zašto? Voli te brat - napisao je Emir uz fotografiju mladića i dodao: - Sada ste… »
Pevaču Emiru Habiboviću iznenada umro brat (30): "Zašto ti, zašto? Voli te brat"

Pevaču Emiru Habiboviću iznenada umro brat (30): "Zašto ti, zašto? Voli te brat"

Blic 01.05.2024
Pevaču Emiru Habiboviću preminuo je brat, a tužne vesti je podelio na društvenim mrežama gde se i oprostio od njega emotivnom porukom. Brat Emira Habibovića, Elvis iznenada je preminuo, dok se pevač emotivnom porukom uz fotografije oprostio od… »
Emir Habibović objavio da mu je umro brat: "Nije trebalo ovako, nije..."

Emir Habibović objavio da mu je umro brat: "Nije trebalo ovako, nije..."

Telegraf 01.05.2024
- Sada ste zajedno, braćo moja. Molim uzvišenog da vam podari dženet. Nije trebalo ovako nikako, nije - napisao je pevač. Domaći pevač Emir Habibović objavio je na Instagramu da je izgubio brata. - Zašto ti, brate moj? Zašto? Voli te brat -… »

Vesti dana »