Povezane vesti

Posle Elite sledi novi, do sada neviđen rijaliti: Mitrović saopštio ko je glavni učesnik

Posle Elite sledi novi, do sada neviđen rijaliti: Mitrović saopštio ko je glavni učesnik

Svet & Skandal pre 20 dana
Rijaliti Željka Mitrovića uskoro počinje Ljubitelji rijalitija “Elita” neće morati da razmišljaju kako će provesti leto, jer odmah po završetku “Elite” sledi novi rijaliti. Pratioci vlasnika ružičaste televizije na društvenoj mreži… »
Željko Mitrović saopštio da pokreće novi rijaliti Potpuno drugačiji od Zadruge i Elite, trajaće 40 dana, a učesnik će…

Željko Mitrović saopštio da pokreće novi rijaliti Potpuno drugačiji od Zadruge i Elite, trajaće 40 dana, a učesnik će…

Kurir pre 20 dana
Vlasnik ružičaste televizije Željko Mitrović, saopšti je lepe vesti. On se oglasio putem društvenih mreža i otkrio da pokreće novi projekat, a priznao je i ko će učestovati. - Još je neizvesno ali postoji šansa da ću ovog leta napraviti… »
Željko Mitrović objavio vest o novom rijalitiju i svi su ostali bez teksta: "40 dana, zarada milion funti!"

Željko Mitrović objavio vest o novom rijalitiju i svi su ostali bez teksta: "40 dana, zarada milion funti!"

Telegraf pre 20 dana
- Moji se bune, jer kako kažu neće da im propadne leto, a meni dobro izgleda! Videćemo - poručio je Mitrović. Vlasnik "Pinka" Željko Mitrović "opasno" razmišlja o novom rijalitiju, ali ovaj put bi jedini učesnik bio on i format bi trajao 40 dana… »
"Rijaliti u kojem sam učesnik samo ja": Željko Mitrović pokreće novi projekat:Trajaće 40 dana i zaradiće milion funti

"Rijaliti u kojem sam učesnik samo ja": Željko Mitrović pokreće novi projekat:Trajaće 40 dana i zaradiće milion funti

Blic pre 20 dana
Vlasnik Pink televizije, Željko Mitrović saopštio je lepe vesti rijaliti fanovima, kada je najavio novi projekat u kojem je jedini učesnik on. Naime, kako je Mitrović objasnio, još uvek nije doneo konačnu odluku, ali razmišlja o tome da napravi… »

Vesti dana »