Povezane vesti
Nove sankcije SAD: Na meti program razvoja ruskog oružja i pomagači u zaobilaženju ranijih sankcija
N1 Info 01.05.2024
Na meti novih sankcija SAD su se našle stotine firmi i pojedinaca povezanih sa ruskim programom razvoja oružja, 16 kineskih i hongkonških kompanija optuženih za pomaganje Rusiji da zaobiđe sankcije, i pojedincima povezanim sa smrću ruskog disidenta… »
Nove sankcije SAD: Na meti program razvoja ruskog oružja i pomagači u zaobilaženju ranijih sankcija
Novi magazin 01.05.2024
Na meti novih sankcija SAD danas su se našle stotine firmi i pojedinaca povezanih sa ruskim programom razvoja oružja, 16 kineskih i hongkonških kompanija optuženih za pomaganje Rusiji da zaobiđe sankcije, i pojedincima povezanim sa smrću ruskog disidenta… »
Nove američke sankcije Rusiji i kompanijama u Kini
Slobodna Evropa 01.05.2024
Sjedinjene Države su zbog podrške Rusiji uvele nove sankcije za nekoliko stotina subjekata, među kojima su i kompanije sa sjedištem u Kini, izvijestilo je u srijedu američko Ministarstvo finansija. Ministarstvo je uvelo sankcije za skoro 200 subjekata, a… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Potpis za izbore dao čovek od 102 godine, ogromni redovi pred studentskim štandovima, ponestaje papira: “Nema više pumpaj, dinstaj, sad je štampaj”
Nova pre 20 minutajoš 54 povezane
Smrt Brižit Bardo, svetske zvezde koja je veliki deo života posvetila pravima životinja
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih
Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu i Metohiji, najveća izlaznost u Ranilugu
RTV pre 55 minutajoš 46 povezanih





