Povezane vesti

"Ova glumica je dolazila i čitala mu jer nije video na daljinu" Supruga Mome Kapora otkriva: "Imala sam mir koji nije on imao"

"Ova glumica je dolazila i čitala mu jer nije video na daljinu" Supruga Mome Kapora otkriva: "Imala sam mir koji nije on imao"

Blic pre 26 dana
Supruga pisca i slikara Mome Kapora, Ljiljana Kapor govorila je za emisiju „Moj dan, Blic dan” koja se emituje svakog radnog dana u 14:30 na kanalu 117 i tokom razgovora nam otkrila kako je to biti emotivni partner jednog umetnika kakav je bio Moma. -… »
"Svekar mi je crnogorac, vrhunski kuvar, ozbiljan car": Goca Tržan o obeležavanju Prvog maja: "obilazim parohiju, što bi…

"Svekar mi je crnogorac, vrhunski kuvar, ozbiljan car": Goca Tržan o obeležavanju Prvog maja: "obilazim parohiju, što bi…

Blic pre 27 dana
Goca Tržan je u intervjuu emisije „Moj dan, Blic dan” koja se emituje svakog radnog dana od 14:30 na kanalu 117 otkrila kakva atmosfera vlada u njenom porodičnom domu tokom prvomajskih praznika, ko vodi glavu reč u kuhinji, kako funkcioniše njen… »
"Prvi maj nikad nisam slavila, to ne postoji u Francuskoj": Članice grupe Hurricane o prazniku: "Brata pijanog sam čekala kod…

"Prvi maj nikad nisam slavila, to ne postoji u Francuskoj": Članice grupe Hurricane o prazniku: "Brata pijanog sam čekala kod…

Blic pre 27 dana
Ekipa emisije „Moj dan, Blic dan“ koja se emituje svakog radnog dana u 14:30 na kanalu 117 bila je u popodnevnoj šetnji sa članicama grupe Hurricane koju čine, tri atraktivne devojke: Jovana Radić, Miona Srećković i Sara Kourouma. Sa njima smo… »

Vesti dana »