Povezane vesti

"Zbog svakodnevnih problema nam često nije lako": Bojana Barović otkrila kako se oseća povodom Nikolinog odsustva: "Ostali…

"Zbog svakodnevnih problema nam često nije lako": Bojana Barović otkrila kako se oseća povodom Nikolinog odsustva: "Ostali…

Blic pre 14 dana
Bojana Barović svom suprugu Nikoli Rokviću pružila je punu podršku u njegovom poduhvatu pešačenja do Grčke, a sada je otkrila kako se oseća povodom toga što će mesec dana biti razdvojeni. Bojana se oglasila na svom instagram profilu, te otkrila… »
Važno oglašavanje rokvićeve žene! Bojana dala odgovor na pitanje koje muči mnoge: Kako smo kao porodica podržali…

Važno oglašavanje rokvićeve žene! Bojana dala odgovor na pitanje koje muči mnoge: Kako smo kao porodica podržali…

Kurir pre 14 dana
Supruga Nikole Rokvića, Bojana Barović oglasila se putem mreža i odgovorila na pitanje koje danima unazad dobija, a vezano je za supruga i njegovo hodočašće. Naime, kako je objasnila u svojoj objavi, od kako je pre više od deset dana krenuo pešaka… »
(Video): Nikola Rokvić stigao do Vranja, slomio se zbog onoga što je zatekao pored puta, a tiče se njegovog oca: "Opet…

(Video): Nikola Rokvić stigao do Vranja, slomio se zbog onoga što je zatekao pored puta, a tiče se njegovog oca: "Opet…

Blic pre 15 dana
Danas je 11. dan otkako je pevač Nikola Rokvić krenuo na pešačenje od Beograda do Egine. Pevač će preći 1.060 kilometara kako bi stigao do manastira Nektarija Edinskog. Nikolin cilj je da prikupi sredstva za pomoć deci koja su onkološki… »
Nikolu Rokvića raznežilo ono što je zatekao u Vranju! Pevač pešačio a onda je čuo nešto što je odmah podelio na…

Nikolu Rokvića raznežilo ono što je zatekao u Vranju! Pevač pešačio a onda je čuo nešto što je odmah podelio na…

Kurir pre 15 dana
Nikola Rokvić krenuo je na pešačenje od Beograda do Egine, put dugačak 1.060 kilometara, gde će se pomoliti Svetom Nektariju Eginskom, svetitelju kojem se najviše mole oboleli od karcinoma. Nikolin cilj je da prikupi sredstva za pomoć deci koja su… »
Nikola Rokvić neočekivano prekinuo putovanje: Težak dan (FOTO)

Nikola Rokvić neočekivano prekinuo putovanje: Težak dan (FOTO)

Svet plus pre 15 dana
Svakodnevno putem Instagrama, Nikola Rokvić deli sa javnošću svoje iskustvo na dugom putovanju ka Egini, osvetljavajući detalje svog putovanja, sakupljeni novac i druge značajne informacije... Pre tačno deset dana, poznati pevač Nikola Rokvić… »
(Foto): Bojana Barović otkrila kako provodi vreme sa decom u Grčkoj dok Nikola trči ka njima Pevač odmah odreagovao…

(Foto): Bojana Barović otkrila kako provodi vreme sa decom u Grčkoj dok Nikola trči ka njima Pevač odmah odreagovao…

Blic pre 15 dana
Pevač Nikola Rokvić već deset dana pešači do Egine, a cilj mu je da stigne do manastira Nektarija Edinskog gde će se pokloniti i završiti svoje hodočašće. Nikola putem svig Instagrama danima izveštava pratioce o tome kako napreduje, a danas se… »
"Zadrhtalo mi je srce kada sam saznao da moj tata čuva svog sina" Nikola Rokvić se slomio na putu do Grčke, ovo mu je bio…

"Zadrhtalo mi je srce kada sam saznao da moj tata čuva svog sina" Nikola Rokvić se slomio na putu do Grčke, ovo mu je bio…

Blic pre 15 dana
Pevač Nikola Rokvić već danima pešači od Beograda do Egine, a cilj mu je da stigne do manastira Nektarija Edinskog gde će se pevač pokloniti i završiti svoje hodočašće. Nikola putem svig Instagrama danima izveštava pratioce o tome kako… »

Vesti dana »