Povezane vesti

Lopovi usred noći digli u vazduh bankomat u Zagrebu: Probudila me eksplozija, jako je puklo, iskočio sam iz kreveta (video)

Lopovi usred noći digli u vazduh bankomat u Zagrebu: Probudila me eksplozija, jako je puklo, iskočio sam iz kreveta (video)

Kurir pre 30 dana
Nepoznata osoba navodno je u četvrtak oko 3.45 sati raznela bankomat na području naselja Stara Peščenica u Zagrebu! Hrvatski mediji navode da u eksploziji nije bilo povređenih i da uviđaj i dalje traje. - Probudila je eksplozija oko 4 ujutro, jako… »
Eksplozija u Zagrebu: Lopovi usred noći digli bankomat u vazduh, policija na licu mesta: "Iskočio sam iz kreveta, jako je…

Eksplozija u Zagrebu: Lopovi usred noći digli bankomat u vazduh, policija na licu mesta: "Iskočio sam iz kreveta, jako je…

Blic pre 30 dana
Nepoznata osoba navodno je u četvrtak oko 3.45 sati raznela bankomat na području naselja Stara Peščenica u Zagrebu. Incident se dogodio oko 3:45 časova, srećom, povređenih nema. - Probudila je eksplozija oko 4 ujutro, jako je puklo, prozori su nam… »
Eksplozija u Zagrebu, policija na licu mesta: Raznesen bankomat

Eksplozija u Zagrebu, policija na licu mesta: Raznesen bankomat

Telegraf pre 30 dana
U Vukomercu je oko 3:45 ujutro raznesen bankomat. Tokom noći došlo je do eksplozije u Zagrebu. Kako javlja Dnevnik, u sa srede na četvrtak u zagrebačkom Vukomercu raznesen je bankomat. Incident se dogodio oko 3:45 časova, srećom, povređenih nema… »

Vesti dana »