Povezane vesti

Dušan umro 7 dana po rođenju: Počeo da menja boju, bio žut, plav, ne znam ni sam... Kobna bakterija pronađena na rukama…

Dušan umro 7 dana po rođenju: Počeo da menja boju, bio žut, plav, ne znam ni sam... Kobna bakterija pronađena na rukama…

Kurir 02.05.2024
Slavišin i Dankin sin Dušan danas bi završavao četvrti razred osnovne škole. Učio bi, slobodno vreme provodio u igri, išao na treninge. Ali umesto na roditeljske sastanke, njegovi roditelji gotovo deset godina idu na suđenja, kako bi se utvrdilo… »
Dušan umro 7 dana po rođenju: Na rukama doktorke nađena bakterija koja ga je ubila

Dušan umro 7 dana po rođenju: Na rukama doktorke nađena bakterija koja ga je ubila

Telegraf 02.05.2024
U obdukcionom nalazu se navodi da je preminuo od gušenja, masovnog krvarenja u plućima izazvanog bakterijom "bacillus species" Slavišin i Dankin sin Dušan danas bi bio na kraju četvrtog razreda osnovne škole. Učio bi, slobodno vreme provodio u… »
Deset godina od Dušanove smrti roditelji i dalje čekaju na pravdu

Deset godina od Dušanove smrti roditelji i dalje čekaju na pravdu

Slobodna Evropa 02.05.2024
Slavišin i Dankin sin Dušan danas bi bio na kraju četvrtog razreda osnovne škole. Učio bi, slobodno vrijeme provodio u igri, išao na treninge. Ali, umjesto na roditeljske sastanke, njegovi roditelji gotovo deset godina idu na suđenja, kako bi se… »

Vesti dana »