Povezane vesti

U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad moramo pokazati i dokazati narodu

U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad moramo pokazati i dokazati narodu

Mondo pre 30 dana
Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da moraju biti spremni da svakog dana mandata koji građani povere daju za Srbiju. Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da moraju biti spremni da svakog dana mandata koji… »
Ko je najsporije formirao vladu, a ko najbrže: Neslavni rekord drži Koštunica, Đinđiću trebalo 33 dana!

Ko je najsporije formirao vladu, a ko najbrže: Neslavni rekord drži Koštunica, Đinđiću trebalo 33 dana!

Mondo pre 30 dana
Ministre Vlade Srbije Miloš Vučević predvodiće kao prvi među jednakima, najavio je tokom čitanja ekspozea, a tokom današnje sednice na dnevnom redu je i zvanično izglasavanje predloženih imena ministara i formiranje Vlade, na koju čekamo od… »
Ovo je sastav tima koji ću predvoditi kao prvi među jednakima! Vučević: Pozivam vas sve da radimo zajedno i složno u čast…

Ovo je sastav tima koji ću predvoditi kao prvi među jednakima! Vučević: Pozivam vas sve da radimo zajedno i složno u čast…

Kurir pre 30 dana
Budući premijer Srbije Miloš Vučević je 30. aprila predložio imena novih ministara u Vladi. Njegov kabinet će činiti 25 ministarstava i pet ministara bez potrtfelja. Ovaj tim, predvodiće kao prvi među jednakima, a sve članove tima pozvao da… »
Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad je ono što moramo pokazati i dokazati narodu

Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad je ono što moramo pokazati i dokazati narodu

Blic pre 30 dana
Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da članovi njegovog kabineta moraju da budu spremni da odgovore na najrazličitije izazove kojih sasvim izvesno neće manjkati tokom mandata. -Ovo je sastav tima Vlade Srbije koji vam predlažem… »
U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati…

U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati…

Kurir pre 30 dana
Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da moraju biti spremni da svakog dana mandata koji građani povere daju za Srbiju. -Ovo je sastav tima Vlade Srbije koji vam predlažem, tima koji ću predvoditi kao prvi među jednakima. Kao što… »
Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati narodu

Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati narodu

Telegraf pre 30 dana
U ovoj Vladi biće naša snaga, poručio je. Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da moraju biti spremni da svakog dana mandata koji građani povere daju za Srbiju. - Ovo je sastav tima Vlade Srbije koji vam predlažem, tima koji ću… »
U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati…

U ovoj vladi biće naša snaga Vučević: Ljubav prema otadžbini i predani rad jeste ono što mi moramo pokazati i dokazati…

Dnevnik pre 30 dana
Mandatar za novu Vladu Srbije Miloš Vučević istakao je da moraju biti spremni da svakog dana mandata koji građani povere daju za Srbiju. -Ovo je sastav tima Vlade Srbije koji vam predlažem, tima koji ću predvoditi kao prvi među jednakima. Kao što… »

Vesti dana »